Proměny s Evou a Kubou | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Proměny s Evou a Kubou

Proměny s Evou a Kubou

Datum: 5.12. 2016

Do nového roku s novým cílem. Nutrend pro vás připravil jedinečnou možnost, jak se dostat do formy. S podporou těch nejlepších suplementů a pod vedením těch nejpovolanějších se právě vy můžete stát hvězdou naší fitness reality show.

Co je cílem?

Cílem je ukázat, že všechno jde, když se chce. Vybereme několik účastníků, kteří za pomoci produktů od společnosti Nutrend a pod vedením Evy Havelkové a Jakuba Krause dosáhnou své vysněné postavy. Vše bude probíhat téměř v přímém přenosu. Motivace, odměny, setkání se zajímavými lidmi, cvičení společně se členy Nutrend Teamu. To vše a ještě spousta dalších aktivit.

Ve středobodu našeho zájmu jste však VY - vaše touhy, sny a přání, které vám pomůžeme realizovat. Nejde jen o změnu postavy či životního stylu, ale i o to, užít si tu cestu k lepšímu a zdravějšímu "JÁ". Vždyť kdo by si nechtěl zacvičit si třeba s Olgou Šípkovou, nakouknout pod „pokličku“ výrobního procesu produktů od Nutrendu a nakonec díky vizážistům a stylistům změnit image?

Řekněte nám, proč bychom si měli vybrat právě vás a zapojte se tím do výběru těch, mezi nimiž se bude rozhodovat. Vaše motivační videa zasílejte na email: nutrend@nutrend.cz do 18. prosince 2016.

Ti nejlepší budou vybráni a uveřejněni na Štědrý den na našem FB Nutrend Active Lifestyle.


1. DÍL
Vybrali jsme naše první dva účastníky Proměn, kteří budou trénovat pod vedením Evy Havelkové, závodnice v bikini fitness a Jakuba Krause, muže roku a trenéra. Jsou jimi Štěpán Čechák a Sabrina Voinea. Podívejte se na první videa, ve kterých se s nimi seznámíte a dozvíte se více o jejich cílech, a o tom, na čem chtějí pod vedením trenérů z NUTREND Teamu zapracovat.
 
SABRINA

 
ŠTĚPÁN

 
2. DÍL
Pro správné nastavení tréninkového plánu a jídelníčku je nezbytná podrobná diagnostika. V dalších dílech Proměn s Evou a Kubou naše dva účastníky zvážíme a změříme na stroji inbody, který odhalí jak zásoby tukové tkáně, tak svalové hmoty v jednotlivých partiích. Jak dopadnou? Na to se podívejte ve videu.
 
SABRINA

 
ŠTĚPÁN

 
3. DÍL
Nedílnou součástí Proměn Sabriny a Štěpána tvoří samozřejmě i suplementy od NUTRENDu. Spalovače, proteiny, ale i něco na zub. Podívejte se na doporučení, které doplňky pro ně Eva s Kubou vybrali a nechte se i Vy inspirovat výběrem.
 
SABRINA

 
ŠTĚPÁN

 
SPECIÁLNÍ DÍLY
Pro účastníky Proměn jsme si připravili i překvapení. Tvrdě na sobě makají, ale abychom jim to trochu zpestřili, přivedli jsme speciální hosty. Nejprve je čekal trénink s Karlosem Terminátorem Vémolou a následovala lekce aerobiku a protahování s Olgou Šípkovou. Šli do toho i Kuba s Evou a jak se všichni popasovali s tréninky bojovníka MMA a mistryně světa v aerobiku? Na to se můžete podívat v následujících videích.
 
KARLOS - ROZEHŘÁTÍ

 
KARLOS - TRÉNINK

 
OLGA ŠÍPKOVÁ

 
ŠTĚPÁN - VYHODNOCENÍ PROMĚNY