Půlmaraton v Olomouci | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Půlmaraton v Olomouci

Půlmaraton v Olomouci

Datum: 19.6. 2015

Seriál běžeckých závodů Runczech bude mít v sobotu 20. 6. 2015 zastávku v Olomouci. Olomoucký půlmaraton patří mezi nejoblíbenější a druhý největší půlmaraton v České republice. V letošním roce bude mít navíc nálepku nejlépe obsazeného půlmaratonu světa. Na startu se postaví olympijský vítěz a dva světoví rekordmané – Stephen Kiprotich, Wilson Kipsang a Mary Keitany. Tato hvězdná trojice se málokdy potká při jednom závodě a v Olomouci se to podařilo.

Společnost NUTREND je partnerem celého Runczech seriálu a může se chlubit titulem Oficiální výživový partner. Pro letošní ročník si pro Vás NUTREND připravil několik novinek.
 
První novinkou je, že nás v Expu nenajdete jako NUTREND stánek, ale veškerý náš sortiment si můžete zakoupit ve stánku Sportisima. Sportisimo je partnerem celého Runczech seriálu a navíc je naším dlouholetým distributorem. Pro letošní rok jsme tedy zvolili tento model. Ve stánku Sportisima budou naše stojany naplněny všemi výrobky z Endurodrive řady. Můžete se tedy těšit i na novinku CARBOSNACK S KOFEINEM v sáčku, který je ideálním doplňkem právě pro olomoucký půlmaraton. U stojanů bude přítomen náš výživový poradce, tak neváhejte a přijďte pro rady.
 
Druhou novinkou je speciální občerstvovačka NUTREND. Na 10,5km ve Studentské ulici se běžci mohou připravit na notnou dávku energie. Na občerstvovačce bude k dispozici nejen pitný režim, ale také další NUTREND výrobky jako VOLTAGE ENERGY CAKE, MAGNESLIFE, CARBOSNACK a ENDUROSNACK.
Poslední novinkou je ENDURO NUTRIPACK. Ten si společně s ostatními novinkami od NUTRENDu můžete koupit právě na stánku Sportisima za speciální cenu.
 
Na sobotu se těšíme a věříme, že si všichni běžecký svátek uprostřed hanácké metropole s NUTREDEM užijete!

Seznam produktů