Radek Liška | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Radek Liška

Radek Liška

Datum: 13.10. 2021

Jako malý kluk jsem měl odpor ke sportu. Sport bylo pro mě cizí slovo. Jedině jsem jezdil na kole, abych se někam přiblížil. Puberta byla jedna velká párty, takže moje váha se vyšplhala skoro ke 100 kg. Jednoho dne jsem si řekl dost, jelikož takhle to dále už nejde


Na start změna jídelníčku a s kamarádem jsme začali navštěvovat fitness centrum. Váha šla dolů a fyzička nahoru. Pak jsem se seznámil s Bárou, která běhala a když jsem s ní chtěl držet krok, tak jsem taky začal běhat. Můj první běh byl cca 2 km. Neskutečná dálka a plíce, ty se mnou nebyly kamarádi. Bylo to na začátek hodně těžký, ale byl vidět progres, a to mě hnalo dopředu.

Otázka co dále? Půjdu si zkusit nějaký závod? Takže volba na RunTour Liberec - trasa těžká, ale ta atmosféra úžasná. Po tomto závodě jsem jezdil více a více na závody.  Jenže já potřebuji nějaký cíl, a tak padla volba na maraton. A komu se svěřit než pod křídla Miloše Škorpila. Velice náročný to byl rok a odměnou byl maraton pod 4 hodiny s úsměvem.

Po maratonu přišla nabídka vodit na RunTour. Tato nabídka nešla odmítnout a zkušenost k nezaplacení. Zkusil jsem si zaběhnout i 24 hodinový závod ve Františkových Lázní, ale tohle nebylo ještě pro mě. Osobně mám nejradši běhat trasy do vzdálenosti půlmaratonu. A velkým koníčkem, již 3 rok, je otužování -skvělá regenerace těla. 

Můj další cíl je si zaběhnout nějaký ultra závod v horách a zaměřit se i na cvičení, které dosti flákám.

 

S pozdravem

Radek 


Fotogalerie