RiminiWellness | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

RiminiWellness

RiminiWellness

Datum: 5.6.2018

Nutrend se chystá v oblasti mezinárodních veletrhů na letní prázdniny, a proto první půl rok zakončil tématicky ve slunném Rimini.

RiminiWellness každoročně navštíví přes 200 000 návštěvníků a letos tomu nebylo jinak. Výstaviště v italském Rimini nabízí 24 hal, ve kterých toho bylo k vidění opravdu hodně. Mohli jste vyzkoušet spousty sportovních aktivit a to jak venku, tak i uvnitř. Ale také naše skvělé produkty, kterým se dostala velká pozornost.
 
Návštěvníci měli veliký zájem o naše tradiční produkty jako jsou DELUXE 100% WHEY, tyčinky EVOQ a DELUXE PROTEIN BAR. Velikou pochvalu sklidil i náš bezkonkurenční N1 PRE-WORKOUT. Nechyběly ani naše spalovače a to COMPRESS FEVER PLUS a naše horká novinka FAT DIRECT! Časté dotazy padaly také na MULTIMINERAL a MULTIVITAMIN COMPRESSED CAPS.
 
Na stánku jste se s námi rozhodně nenudili. Soutěžili jsme o spoustu cen a rozdali spoustu vzorků. Jako doma tu byla Valeria Ammirato, která tu byla takřka na roztrhání. Avšak Benjamin Radić, Elis Naumanis a Valerija Slapnik vzbudili rovněž veliký rozruch.  Celou akci dokumentoval svými nádhernými fotkami a videi Luka Pašič, které můžete vidět opět na všech našich sociálních sítích. 
 
Delší volno využijeme k přípravě na EVLS, které probíhá v našem hlavním městě. Chceme s Vámi oslavit naše 25leté výročí, takže to bude opravdu velké! Co Vás však čeká, Vám ještě neprozradíme. Nejlepší bude, když se rovnou potkáme na našem stánku. Budeme se na Vás těšit, ať už až na EVLS nebo na jiných sportovních akcích, kterých je opravdu mnoho. Proto sledujte náš KALENDÁŘ AKCÍ!

Seznam produktů

N1

N1

od 27

23 bez DPH