Sbírka kompletní! Jarda Kulhavý mistrem světa v maratonu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
Váš košík: 0,00 0

Sbírka kompletní! Jarda Kulhavý mistrem světa v maratonu

Sbírka kompletní! Jarda Kulhavý mistrem světa v maratonu

Datum: 30.6.2014

Člen NUTREND Teamu Jaroslav Kulhavý je mistrem světa v maratonu horských kol! Radost devětadvacetiletého bikera je o to větší, že je vůbec prvním, komu se v historii horských kol povedlo získat oba duhové dresy, triumf ve světovém poháru a zlato z olympijskýh her!

“Mám velkou radost! Byl to jeden z mých největších cílů, jak letos, tak vlastně i z předchozích let, protože tento titul mi do sbírky chyběl. Chtěl jsem ho získat a být první na světě, kdo bude mít všechny tituly, což je v dnešní době specializace těžké, takže jsem hodně šťastný, že to vyšlo. Měsíční trénink se určitě vyplatil,” neskrýval svou radost Jaroslav.

Na 95 kilometrů dlouhé trati v jihoafrickém Pietermaritzburgu si počínal suverénně a do cíle přijel s náskokem více než tří minut na Rakušana Albana Lakatu.

“Ze začátku jsem se ale necítil vůbec dobře a myslel jsem, že mi to v druhém kopci odjede. Ale naštěstí jsem kluky vždycky v technice dojel a pak už se mi to chytlo. Do důležitého úseku, kde se chvíli muselo i běžet, ale který jsem si v tréninku nestihl projet, jsem najel na špici a začalo se to trhat. Ve sjezdu v polovině závodu jsem potom klukům definitivně odjel a držel tempo. Věděl jsem, že to takhle bude v klidu a že v technice budu získávat, protože jsem zase jako jeden z mála jel na celoodpruženém kole. Byl jsem ale hodně opatrný, protože těch problémů už bylo letos dost, tak jsem nechtěl riskovat. Ke konci jsem se pomalu bál i šlapat, ale vyšlo to!” prozradil čerstvý mistr světa.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist