Silvie Sher | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Silvie Sher

Silvie Sher

Datum: 23.3. 2022

Instagram:  instagram.com/silvie_sher/


Působím jako osobní a online trenérka a výživová poradkyně. Již od malička jsem se věnovala různým aktivitám od moderní gymnastiky po tanec, ale dalo by se říct, že ve fitku jsem vyrůstala, jelikož se kdysi u nás v rodině provozovali vlastní fitness centra. Díky tomu jsem se pohybovala v tomto prostředí už od malička, začala jsem cvičit a cvičení se pro mě stalo něčím naprosto přirozeným a samozřejmým, bez čehož si už svůj život nedovedu představit. Proto jsem se také rozhodla pro práci a sport, které dělám a které jsou zároveň i mým koníčkem.

Největší odměnou jsou pro mě spokojené zákaznice, které svým poctivým přístupem dosahují své cíle. Jak už v tréninku nebo ve stravování.

Kdysi jsem si také vyzkoušela závodění v kategorii bikiny fitness, a chtěla jsem v této cestě pokračovat dále, nicméně mě zastavili zdravotní komplikace. Dveře tomu ale nechávám zatím stále otevřené.

Ve volném čase se ráda věnuji aktivitám v přírodě, výletům na hory, procházkám nebo běhu.

Co se týká suplementů, určitě nedám dopustit na kvalitní 100% Whey Protein a to buď pro doplnění živin hned po tréninku, během dne jako svačinku nebo do kaše. Mé nejoblíbenější příchutě jsou klasická vanilka, cookies & cream a karamelové latté. Kreatin pro hydrataci a podporu svalové hmoty, lepší estetický efekt a sílu. Hořčík pro podporu energie, síly a celkové pohody. Omega 3 mastné kyseliny pro doplnění správných tuků, které mají v těle protizánětlivý charakter, a pro správnou funkci mozku. Samozřejmostí jsou vitamíny a minerály, z nichž bych vyzdvihla vitamin D3+K2.

Ráda ve stravě využívám také různá oříšková másla, ale mým oblíbeným je hlavně Brownie a klasický Denuts Cream. Když vyrazím na výlet do přírody, nesmí po ruce chybět nějaká rychlá a funkční svačinka, třeba v podobě proteinové tyčinky Qwizz nebo Premium.


Fotogalerie