Skupina Elán v Olomouci | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Skupina Elán v Olomouci

Zobrazit kalendář
Skupina Elán v Olomouci

Kde: Zimní stadion, Olomouc

Datum: 14.8. 2018

Společnost NUTREND slaví 25 let a příváží Elán po deseti letech do Olomouce.

Přidat další koncertní zastávku k takřka vyprodanému turné k padesátému výročí, se rozhodla kapela Elán. Po dlouhém zvažování si muzikanti kolem Joža Ráže vybrali Olomouc, kde skupina hrála naposledy v roce 2008 a kde sídlí hlavní sponzor jejich turné, společnost NUTREND. Elán v hanácké metropoli vystoupí 15. prosince na Zimním stadionu Olomouc.
 
O turné je mezi fanoušky velký zájem. „Pokud zůstávají nějaké vstupenky, tak pouze na stání. Sezení je už všude vyprodané. V Praze, Ostravě či Brně zbývá zhruba 10 procent do vyprodání kapacity haly,“ říká promotér turné Elán 50 Dalibor Vajčner.
I z tohoto důvodu se kapela rozhodla přidat další koncert. „Řešili jsme, zda zdvojit vystoupení v jednom z měst, kde Elán vystoupí, ale nakonec jsme se rozhodli pro další město. Nakonec jsme zvolili Olomouc, kde kapela naposledy hrála v roce 2008,“ říká.
 
Vstupenky lze zakoupit exkluzivně v síti TicketLIVE nebo sledujte Nutrend Active Lifestyle Facebook a Instagram, kde budeme soutěžit o spoustu volných vstupenek.

Seznam produktů