Skvělé výsledky Bartłomieje Wawaka a Ondřeje Cinka z KROSS ORLEN Cycling Team na závodě Světového po

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Skvělé výsledky Bartłomieje Wawaka a Ondřeje Cinka z KROSS ORLEN Cycling Team na závodě Světového poháru MTB ve Švýcarsku.

Skvělé výsledky Bartłomieje Wawaka a Ondřeje Cinka z KROSS ORLEN Cycling Team na závodě Světového poháru MTB ve Švýcarsku.

Datum: 8.9.2021

Skvělý výkon jezdců cyklistického týmu KROSS ORLEN během dalšího závodu Světového poháru, tentokrát ve švýcarském Lenzerhaide. Oba jezdci se poprvé v historii umístili na předních pozicích v první desítce. Po dnešním závodě si Ondřej Cink udržel pozici více lídra celkové klasifikace. Další závod Světového poháru MTB se koná za 2 týdny ve Spojených státech.

Závod ve švýcarském Lenzerhaide se konal na náročné trati s mnoha přírodními překážkami, které od jezdců vyžadovaly hodně soustředění a zručnosti. Ondřej Cink a Bartłomiej Wawak prokázali neuvěřitelnou vůli bojovat a nepustili ji až do samého konce. Rozdíly mezi konkurenty byly minimální.

Trať ve Švýcarsku byla velmi rychlá. Bartek Wawak prorazil ze druhé řady a závod dokončil ve velkém stylu, přičemž se vůbec poprvé umístil v první desítce. Těsně za ním po výborné jízdě protnul cílovou pásku Ondřej Cink. Oba závodníci ze sebe vydali maximum, navíc poprvé v historii skončili dva jezdci KROSS ORLEN Cycling Team v  první desítce. "Velmi rychlé tempo, skvělá atmosféra mezi diváky na trase a velmi dobrý výkon našich jezdců, jsem velmi šťastný" - shrnul dnešní závod Kornel Osicki, vedoucí týmu cyklistického týmu KROSS ORLEN.

Do finálního vydání mistrovství světa ve Spojených státech ve Snowshoe zbývají dva týdny. Po dnešním závodě si Ondřej Cink udržel pozici více lídra celkové klasifikace, Bartłomiej Wawak drží 23. místo. Oba jsou velmi motivovaní bojovat o co nejlepší pozice v USA. 


Seznam produktů

VOLTAGE ENERGY BAR

VOLTAGE ENERGY BAR

Energie sbalená do lahodné tyčinky v sobě kombinuje skvělou chuť a ideální formu...

od 32

28 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

Profesionální sportovní nápoj s elektrolyty v sypké formě, který zajistí kvalitní...

od 207

180 bez DPH

ENDUROSNACK sáček

ENDUROSNACK sáček

Energetický gel s postupným uvolňováním energie představuje ideální zdroj energie...

od 45

39 bez DPH

VO2 BOOST

VO2 BOOST

Speciální směs v tabletách obsahující AAKG, citrulin malát a železo, pro podporu...

od 315

274 bez DPH

Fotogalerie