SN PRO FORUM 2019 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

SN PRO FORUM 2019

SN PRO FORUM 2019

Datum: 15.11.2019

NUTREND má zas sebou další úspěšný ročník SN PRO FORUM, které se konalo v Moskvě. V rámci návštěvy Ruska jsme strávili jeden večer v jednom z největších moskevských sportovních center - Crocus fitness. Kromě ochutnávky našich produktů probíhal v Crocus fitness také workshop s Pavlem Szotkowskim a Evelin Van Pelt, kteří radili se správnou techniku cviků.

SN PRO FORUM se tradičně povedlo. Veletrh navštívila řada návštěvníků, kteří tu mohli vidět kromě stánků se sportovní výživou, také různé značky s oblečením, ale i bojové sporty, armwrestling nebo crossfitové závody. 

Zájem na veletrhu vzbudil díky svojí výšce i šířce Pavel Szotkowski i krásná Evelin van Pelt, se kterými se lidé fotili a viděli ukázky pózingu. Na NUTREND stánku byl k ochutnání vynikající 100% WHEY PROTEIN a 100% WHEY ISOLATE nebo pre-workout N1. Bary byly plné nových tyčinek Be Slim a Premium Protein 50 Bar i tradičních EXCELENT. K zakoupení byly také produkty z nové ENDURANCE řady.
  
Fotky  z této povedené akce můžete najít na našich sociálních na profilu Nutrend Bodybuilding. Poslední mezinárodní veletrh v roce 2019 nás čeká Dubai Muscle Show. S kým se potkáme?

Fotogalerie