SN PRO Show Moscow 2017 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

SN PRO Show Moscow 2017

SN PRO Show Moscow 2017

Datum: 3.11.2017

O víkendu hostila Moskva již pátý ročník festivalu SN PRO SHOW. V pulsujících prostorách All Russian Exhibition Centra byl k vidění výběr toho nejlepšího ze světa sportu a fitness. Největším trhákem byl bezesporu oktagon, umístěný hned vedle expozice NUTRENDU.

Kromě několika zápasů MMA, které byly vrcholem programu, sloužil také jako neobvyklá stage pro nespočet soutěží, konaných v rámci naší expozice.
 
Davor Brdjanovič a Evelien Nellen byli v obležení fanoušků od samého počátku. „Fanoušci jsou tady v Rusku úžasní, hrozně jsem se sem těšila!“ Prozradila viditelně nadšená Evelien. „Je super být zpátky, nemůžu se dočkat setkání s fanoušky na i naší Roadshow“, nastínil Davor plány, které naše sportovce čekaly po skončení veletrhu. Ve spolupráci s naším distributorem se účastnili Roadshow po fitcentrech v Moskvě, ale i více než 700 km vzdáleném Petrohradě.
 
„Součástí bylo nejen cvičení s místními atlety, natáčení reklamních materiálů a podobně, ale rozdali jsme také spoustu důležitých ohledně výživy. Odezva byla opravdu skvělá, už teď se těším na další podobné akce“, uzavřel Davor pocity ohledně ruské mise s NUTRENDEM.
 
Videa a fotografie z veletrhu sledujte na našem facebooku @NUTREND.BODYBUILDING

Seznam produktů

N1 SHOT

N1 SHOT

od 35

31 bez DPH

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

od 774

673 bez DPH