ŠOK! JIŘÍMU JEŽKOVI BYLA UKRADENA TÉMĚŘ VŠECHNA KOLA!! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

ŠOK! JIŘÍMU JEŽKOVI BYLA UKRADENA TÉMĚŘ VŠECHNA KOLA!!

ŠOK! JIŘÍMU JEŽKOVI BYLA UKRADENA TÉMĚŘ VŠECHNA KOLA!!

Datum: 13.3. 2014

Absolutní šok a bezmoc. Po návratu z náročného dvacetidenního soustředění čekala na člena NUTREND Teamu Jiřího Ježka šokující zpráva. Jeho sklad kol a cyklistického materiálu byl vykraden!

Zmizelo pět kompletních kol DURATEC, připravený závodní silniční speciál DURATEC Cult na sezónu, spousta nových komponentů a vybavení, galusky, čistící kosmetika a oleje… Prostě Jirka přišel téměř o všechno materiálové vybavení na nastávající závodní období.

“Je to zoufalství. Člověk se vrátí ve tři ráno unavený z náročného třítýdenního soustředění a čeká ho takováhle zpráva… Je to strašné. Zůstalo mi prakticky jen tréninkové kolo, které jsem měl s sebou na Mallorce a pak dráhový speciál, který byl čirou náhodou jinde. Jinak je všechno pryč! Ta škoda je obrovská…”, říká smutně a zároveň naštvaně náš nejúspěšnější paralympionik.

“Je mi jasné, že kola s veškerým materiálem jsou už pravděpodobně někde v nenávratnu za hranicemi, ale kdyby přeci někdo nějakou náhodou na něco podezřelého narazil, kontaktujte nás prosím na mých stránkách www.jirijezek.cz, (kde je i podrobnější popis ukradených věcí) nebo přímo Policii ČR. Díky moc! Je to pro mě a pro všechny, kteří mi pomáhají, velká rána a komplikace, ale slibuji všem, kteří mi fandí, že se tím nenechám srazit na kolena!”, dodává odhodlaně Jirka. 

Fotogalerie