ŠOK! JIŘÍMU JEŽKOVI BYLA UKRADENA TÉMĚŘ VŠECHNA KOLA!! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  ŠOK! JIŘÍMU JEŽKOVI BYLA UKRADENA TÉMĚŘ VŠECHNA KOLA!!

  ŠOK! JIŘÍMU JEŽKOVI BYLA UKRADENA TÉMĚŘ VŠECHNA KOLA!!

  Datum: 13.3.2014

  Absolutní šok a bezmoc. Po návratu z náročného dvacetidenního soustředění čekala na člena NUTREND Teamu Jiřího Ježka šokující zpráva. Jeho sklad kol a cyklistického materiálu byl vykraden!

  Zmizelo pět kompletních kol DURATEC, připravený závodní silniční speciál DURATEC Cult na sezónu, spousta nových komponentů a vybavení, galusky, čistící kosmetika a oleje… Prostě Jirka přišel téměř o všechno materiálové vybavení na nastávající závodní období.

  “Je to zoufalství. Člověk se vrátí ve tři ráno unavený z náročného třítýdenního soustředění a čeká ho takováhle zpráva… Je to strašné. Zůstalo mi prakticky jen tréninkové kolo, které jsem měl s sebou na Mallorce a pak dráhový speciál, který byl čirou náhodou jinde. Jinak je všechno pryč! Ta škoda je obrovská…”, říká smutně a zároveň naštvaně náš nejúspěšnější paralympionik.

  “Je mi jasné, že kola s veškerým materiálem jsou už pravděpodobně někde v nenávratnu za hranicemi, ale kdyby přeci někdo nějakou náhodou na něco podezřelého narazil, kontaktujte nás prosím na mých stránkách www.jirijezek.cz, (kde je i podrobnější popis ukradených věcí) nebo přímo Policii ČR. Díky moc! Je to pro mě a pro všechny, kteří mi pomáhají, velká rána a komplikace, ale slibuji všem, kteří mi fandí, že se tím nenechám srazit na kolena!”, dodává odhodlaně Jirka. 

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist