Soustředění talentované mládeže Svazu kulturistiky a fitness | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Soustředění talentované mládeže Svazu kulturistiky a fitness

Soustředění talentované mládeže Svazu kulturistiky a fitness

Datum: 8.9. 2014

Již popáté proběhlo soustředění talentované mládeže Svazu kulturistiky a fitness České republiky, jehož je společnost NUTREND partnerem. V rámci celého soustředění byl pro účastníky opět nachystán bohatý program plný teoretických přednášek, praktických seminářů, podrobného nácviku pózingu i tvrdých tréninků a doprovodného programu. Akce SKFČR byla opět podpořena firmou NUTREND, díky které se mohlo soustředění uskutečnit ve stejném rozsahu jako v předešlých letech.

Každým rokem je hlavním cílem celého mimosoutěžního soustředění předat vybraným talentovaným závodníkům co nejvíce teoretických i praktických znalostí o tréninkové metodice, základech biochemie výživy, účelné suplementaci, pózingu i všech aspektech celoroční kulturistické přípravy prostřednictvím přednášek, seminářů, vedených tréninků a pečlivého nácviku pózingu a chování na soutěžích SKFČR a IFBB. Jak se ukazuje každý rok, tyto vzdělávací akce mají velký význam pro další dlouhodobé zlepšování nadějných mladých závodníků SKFČR a je radostí sledovat dnešní výkonnost minulých účastníků z předešlých let.

Celá akce se uskutečnila pod vedením předsedy Trenérsko-metodické komise mládeže Ing. Lukáše Roubíka, kterému s průběhem celého soustředění již poněkolikáté pomáhali známí reprezentanti SKFČR - vicemistr Evropy a člen komise mládeže Vítek Sahula, trenér fitness reprezentace a mezinárodní rozhodčí Luboš Koumal, mistr světa v klasické kulturistice Milan Obořil a letošní mistr Olympia Amateur Europe Bc. Milan Šádek.