SOUTĚŽ „Adventní kalendář 2016“ | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

SOUTĚŽ „Adventní kalendář 2016“

SOUTĚŽ „Adventní kalendář 2016“

Datum: 1.12. 2016

Štědrý den je tady až za 24 dní, ale my v Nutrendu, jsme se rozhodli, že vás dárečky budeme obdarovávat již ode dneška až do štědrého dne. Abychom vám to čekaní na Ježíška zkrátili a zpříjemnili, přinášíme VELKOLEPOU ADVENTNÍ SOUTĚŽ pro rok 2016, která startuje JIŽ DNES!

Denně budete mít možnost vyhrát, a to nejen naše NUTREND produkty, ale i mnoho speciálních cen. Líbí se vám tričko nebo mikina Nutrend teamu, kterou nosí Martin Mester nebo Eva Havelková? Tak neváhejte a do soutěže se zapojte, protože i o tyto ceny budeme soutěžit.

Dále se můžete těšit třeba na podepsaný kalendář od Jaromíra Jágra, na knihu „Sacharidové vlny“ od Michala Kulštejna nebo na tričko od Karlose Vemoly.

Každý den vyhlásíme soutěž, na kterou můžete odpovídat po celý den, až do 19:00 hod. Vyhlášení vítěze proběhne KAŽDÝ DEN, a to vždy po 21:00 hodině.
  
Losovat budeme pokaždé jiným způsobem, aby šanci vyhrát, dostal opravdu každý ze soutěžících. Jednou bude vítěz vyhlášen na základě své originality, podruhé na základě počtu lajků nebo náhodným losováním.

Více na facebook Body Building.

24 dní, 24 soutěžních otázek, 24 jedinečných dárečku a hlavně 24 šťastných výherců. TAK NEVÁHEJ A HREJ.