SOUTĚŽ s námi o lístky na Czech Truck Prix 2019! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

SOUTĚŽ s námi o lístky na Czech Truck Prix 2019!

SOUTĚŽ s námi o lístky na Czech Truck Prix 2019!

Datum: 9.8. 2019

Máte jedinečnou možnost vyhrát ve spolupráci s našim partnerem Buggyra Racing lístky na výjimečnou motoristickou událost v Mostě, Czech Truck Prix v hodnotě 2000 Kč.

Mostecký okruh přivítá 27. ročník svého nejprestižnějšího a nejnavštěvovanějšího podniku každoročního kalendáře TOTAL Czech Truck Prix, jehož součástí je také The Most Truck Festival. Závody evropského šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (FIA ETRC) se konají o víkendu 31.8. – 1.9. 2019.

Velikým favoritem závodu je tuzemský, fanoušky oblíbený domácí jezdec Adam Lacko a jeho tým Buggyra Racing. Adam v sezoně 2018 vybojoval už potřetí celkové druhé místo a je evropským šampionem z roku 2017.

Jak se do soutěže zapojit?

Označ na instagramovém nebo facebookovém profilu NUTREND Endurance do komentáře pod soutěžní příspěvek osobu, se kterou bys chtěl jet na Czech Truck Prix. Vítěz získá jedinečnou možnost na vlastní kůži zažít atmosféru závodních tahačů ve společnosti takových týmů jako je například světová BUGGYRA RACING. Dne 20.8. 2019 vylosujeme jednoho facebookového a jednoho instagramového výherce, který obdrží 2 lístky na jednodenní vstup. Instagramový výherce získá lístky na sobotu 31.8. 2019. Facebookový výherce získá lístky na neděli 1.9. 2019. 

Pravidla:

 1. Sleduj profil NUTREND Endurance.
 2. Dej lajk na soutěžní fotku.
 3. Označ osobu, se kterou bys chtěl jet na Czech Truck Prix.
 4. Hlasovat můžeš pouze jednou buď na facebookovém nebo instagramovém profilu ENDURANCE.
 5. Soutěž platí pouze pro Českou republiku.
 6. Vaše tipy přijímáme do 19. 8. 2019 do 20:00.
 7. Lístky na Czech Truck Prix zašleme poštou na Vámi uvedenou adresu.
 8. Do Soutěže budou zařazeni a Výherci se mohou stát pouze ti Soutěžící, kteří splní všechny stanovené podmínky Soutěže. Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli dle svého uvážení posoudit splnění stanovených podmínek Soutěže jednotlivými Soutěžícími a Soutěžící nesplňující podmínky uvedené ve výše zmíněných Pravidlech dle své úvahy ze Soutěže vyloučit.

Jaký Vás čeká program?

V sobotu se jede kvalifikace a první dva závody. V neděli uvidíte druhou kvalifikaci a zbývající dva závody. Doprovodné série pojedou první závod v sobotu a druhý závod v neděli, vyjma KIA Platinum Cup, který pojede oba závody v neděli. Podrobný časový harmonogram naleznete na stránce autodrom-most.cz.

Závodní víkend obsahuje:

 • FIA European Truck Racing Championship
 • Seyffarth Audi Sport R8 LMS Cup
 • Renault Clio Cup Central Europe
 • KIA Platinum Cup
 • The Most Truck Festival - přehlídka se spoustou zábavy
 • Grid walk
 • Autogramiáda jezdců
 • Taxijízdy v upravených speciálech
 • Atrakce pro děti

Seznam produktů

DeNuts

DeNuts

19

17 bez DPH