Spalujte tuky, když spíte – Nový noční spalovač od NUTRENDU – FAT DIRECT | NUTREND.cz - Oficiální e-

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Spalujte tuky, když spíte – Nový noční spalovač od NUTRENDU – FAT DIRECT

Spalujte tuky, když spíte – Nový noční spalovač od NUTRENDU – FAT DIRECT

Datum: 22.6.2018

Specialisté z NUTRENDU si dlouhou dobu lámali hlavu nad recepturou nočního spalovače, který by opravdu fungoval a zároveň byl založený na přírodních látkách. Výsledkem je skutečně unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií.

FAT DIRECT je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. Jedná se totiž o první noční spalovač od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Neobsahuje povzbuzující látky, a díky tomu je určen k večernímu užití – stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem.
Balení navíc obsahuje brožurku BURNING PLAN plnou zajímavých rad a tipů pro všechny, kteří to s formováním postavy myslí vážně.
 
 
Přečtěte si, co k tomuto jedinečném spalovači říká výživový specialista.

Bez ohledu na původ a genetické predispozice jednotlivce ovlivňuje významně náš metabolismus dobrovolně zvolený životní styl. Nízká potřeba fyzické aktivity a snadno dostupné potraviny s vysokým obsahem nevhodného, nebo nevhodně zpracovaného tuku, jednoduchých cukrů, ale také přemíra a vysoká četnost konzumace alkoholu, případně i kofeinu vede k ovlivnění metabolických reakcí. Následky nevhodného životního stylu jsou shrnuty do takzvaného metabolického syndromu. Patří sem například hypertenze, hyperglykemie, inzulínová rezistence, vysoká hladina LDL cholesterolu a třeba i nadváha.

Takovou situaci je třeba řešit ve dvou hlavních krocích. Prvním důležitým krokem je zařadit vhodnou pohybovou aktivitu jako součást běžného života. Důležitost pravidelného pohybu na délku a kvalitu života byla popsána v mnoha studiích. Druhým krokem je změna dosavadních stravovacích návyků a nastavit správný poměr mezi příjmem a výdejem energie.

V situacích, kdy se rozhodneme řešit následky nevhodného životního stylu a začneme aktivně zapojovat naše tělo do změn v dosavadním režimu, je třeba prokázat pevnou vůli. V rámci změny stravovacích návyků lze uplatnit i „pomocníky“ ve formě potravinových doplňků. Ideálním pomocníkem pro vás bude nový produkt ve formě kapslí, s příhodným názvem FAT DIRECT od společnosti Nutrend. Na rozdíl od běžných výrobků doporučovaných pro odbourání tuků neobsahuje FAT DIRECT stimulující látky a jeho využití je tak vhodné i ve večerních hodinách před spánkem. Stimulující látky v běžných produktech tohoto typu mohou naše tělo stresovat, a to jistě není žádoucí. FAT DIRECT je tvořen vybranými ingrediencemi, které kvalitu spánku neovlivňují.
 
 
Hlavní účinné látky FAT DIRECTU jsou čistě přírodní.
 
Nejdůležitější ingredienci představuje extrakt z jedlých mořských řas wakame s vysokým obsahem pigmentu s názvem fukoxanthin. Tento pigment dle metabolických a nutričních studií vykazuje velice zajímavý účinek v souvislosti s redukci tuků. Další zajímavé účinky byly sledovány v souvislosti s antioxidační aktivitou, protizánětlivou aktivitou a třeba také v souvislosti se snížením viscerálního tuku. Následné klinické studie provedené s použitím fukoxanthinu také ukázaly zajímavé výsledky a fukoxantin si tak získal pozornost vědecké veřejnosti.
 
Další z důležitých účinných látek, která je velmi oblíbená nejen u sportovců, a do podobných produktů bývá často přidávána, je extrakt z garcinia cambogia. Extrakt z ovoce tohoto tropického stromu je často vyhledáván v souvislosti s hubnutím a dietním režimem.

Třetí účinnou látkou, kterou máme silně spojenou s dietním režimem, je extrakt ze zelené kávy. Výše jmenované látky, uzavřené do softgelových kapslí představují vysoce efektivní směs.
 
 
Kdy se FAT DIRECT užívá?

1 kapsle 30 minut před spaním.

Použití produktu FAT DIRECT nemusí být spojeno výhradně s večerním užíváním, nicméně na rozdíl od běžných spalovačů je použití produktu FAT DIRECT v těchto situacích možné a z toho důvodu nese označení jako „night formula“.

Jak dlouho vydrží jedno balení?

Doporučená denní dávka je jedna kapsle za den. Díky tomu vám jedno balení (60 kapslí) vydrží na dva měsíce. Získáte tak dvouměsíční podporu svého dietního plánu.
 
CHCETE PODPOŘIT SVOU DIETU I VE SPÁNKU? 
 
Fat Direct je k dostání na E-SHOPU. Klikněte ZDE a kupte si ho ještě dnes. 
 
 
Průvodce spalováním tuků 
 
Spočítejte si přesně, jaký musíte mít energetický příjem, abyste mohli úspěšně hubnout. Výživoví specialisté z NUTRENDU pro vás sestavili jedinečnou energetickou kalkulačku, kterou nikde jinde nenajdete. 
 

Fotogalerie

Seznam produktů