Společnost NUTREND podpořila COPROPRATE GOLF LEAGUE | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Společnost NUTREND podpořila COPROPRATE GOLF LEAGUE

Společnost NUTREND podpořila COPROPRATE GOLF LEAGUE

Datum: 17.8. 2015

Společnost Resort Media pořádá pod záštitou magazínu Golf Vacations již 8. ročník série turnajů Corporate Golf League. Hlavním výživovým partnerem těchto turnajů se stala společnost NUTREND.

Letošní sezóna probíhá ve znamení významných změn, které sledují ještě větší atraktivnost herního formátu turnajů. V novém konceptu Corporate Golf League se utkají jak jednotlivci, tak společnosti v týmové soutěži.

V rámci klasického golfového turnaje se budou kromě obvyklých celkových výsledků počítat navíc body každého člena družstva v dané kategorii a porovávat s výkony soupeřů.

Každý reprezentant společnosti bude tedy hrát za sebe, ale současně bude reprezentovat v dané kategorii pro soutěž družstev.

Vypsány budou tři hlavní kategorie: soutěž na rány, stableford netto a stableford brutto.

Bodovat budou vždy tři nejlepší hráči z každého družstva.

V tour půjde o putovní pohár na nějž bude vyryto jméno vítězné společnosti. Tato tradice bude pokračovat i v dalších letech.
 
Již máme za sebou 3 turnaje a před námi je poslední zářijový turnaj (Albatross, 11. září 2015).

NUTREND poskytuje na všechny turnaje pitný režim ve formě NUTREND AQUA SPORT, ISODRINX a novinky SMASH ENERGY UP. Po vyčerpávajícím dnu se mohou hráči občerstvit tyčinkami JUST FRUIT SPORT a VOLTAGE ENERGY CAKE.