Spolupráce s odborníky | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Spolupráce s odborníky

Spolupráce s odborníky

Datum: 19.2. 2014

Výzkum a vývoj probíhá v naší společnosti s mnoha externími odborníky, specialisty na výživu a sportovci. Zaměřujeme se především na vysokou účinnost a maximální kvalitu našich výrobků. Certifikace managementu jakosti ISO 9001: 2008 je zárukou vysoké kvality našich výrobků a služeb.

Antidopingový výbor České republiky

Antidopingový výbor České republiky (ADV ČR)

ADV ČR je nejvyšším orgánem a výhradním odborným pracovištěm s celostátní působností zabezpečující antidopingový program ČR. Tento odborný garant pro dopingovou problematiku vznikl v roce 1999 a jeho zřizovatelem je MŠMT ČR.
 
Vojtěch Beran

MGR. Vojtěch Beran

Trenér I. třídy - cyklistika (absolvované na UK FTVS, VŠ), trenérská praxe od 2004 (Dukla Praha, dále vlastní klub CK Alltraining.cz).
Specializace na trénink s využitím wattového výkonu (první diplomová práce o wattech v ČR, 2007)
 
Ostatní certifikace:
Trenér atletiky III. tř., Instruktor lyžování, masér (UK FTVS - Klasická sportovní, Reflexní, Čínská tlaková, Baňková masáž), dietolog se zaměřením na sportovní suplementaci.
 
Trenérské úspěchy 
Aktuální svěřenci – profesionálové, vrcholový sport:
   • Od r.2014 aktuální trenér Michala Prokopa (3x Mistr světa, 2x vítěz světového poháru, 3x mistr Evropy ve Fourcrossu), nyní specializace v závodech Enduro na světové úrovni
   • Od r. 2012 aktuální trenér Jana Strože (přední maratonec a reprezentant ČR, Elite)
   • Od r. 2013 aktuální trenér Jiřího Hudečka (3. místo MČR XC maraton 2015, mistr ČR v časovce jednotlivců 2013, přední maratonec a reprezentant ČR, Elite)