SPORTLIFE a Maminy run v Brně | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

SPORTLIFE a Maminy run v Brně

SPORTLIFE a Maminy run v Brně

Datum: 10.11. 2015

Na brněnském výstavišti probíhal od 5. do 8. listopadu 2015 velký veletrh sportu, tance a zábavy (Sportlife, Dancelife, In-joy). Během čtyř dnů navštívilo výstaviště téměř 45 000 návštěvníků.

Hlavní myšlenkou celého festivalu je propagace sportu, zdravého životního stylu, pohybu a zábavy bez alkoholu nebo drog. Tuto myšlenku přijeli podpořit významní čeští sportovci –Roman Šebrle, Kateřina Neumannová, Dominik Hašek nebo Hanka Kynychová a Daniel Přerovský.
 
Návštěvníci mohli vyzkoušet různé sportovní aktivity, získat informace o zdravém životním stylu nebo nakoupit sportovní zboží.V pavilonu A2 byl umístěn stánek NUTREND, kde mohli návštěvníci vyzkoušet nové produkty a také mohli využít poradenství od výživového poradce společnosti NUTREND.
 
V sobotu 7.11.na veletrhu proběhl nikdy nekončící štafetový běh maminek Českou republikou s názvem MAMINY RUN. Partnerem projektu je společnost NUTREND, která všem běžícím maminkám dodala zdravou tyčinku JUST FRUIT. Na startu nechyběly ani populární osobnosti, herečky a moderátorky Eva Decastelo a Lejla Abbasová, badmintonista Petr Koukal a herec Braňo Polák.