Sportovní kluby a oddíly | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Sportovní kluby a oddíly

Datum: 21.2. 2014

CYKLOTRENINK Disciplína: hlavní náplní je příprava tréninkových plánů pro cyklistiku, o odbornou úroveň se stará tým odborníků, kteří se pohybují v naší cyklistice již dlouhá léta Naším cílem bude nadále snaha reagovat na výrazné události ,které budou hýbat cyklistickou veřejností. To znamená reagovat, hodnotit a přinášet fundované názory na aktuální události. Poskytovat i

CYKLOTRENINK

Disciplína: hlavní náplní je příprava tréninkových plánů pro cyklistiku, o odbornou úroveň se stará tým odborníků, kteří se pohybují v naší cyklistice již dlouhá léta Naším cílem bude nadále snaha reagovat na výrazné události ,které budou hýbat cyklistickou veřejností. To znamená reagovat, hodnotit a přinášet fundované názory na aktuální události. Poskytovat i rozhovory s předními cyklisty nebo funkcionáři . Chtěl bych aby se tyto stránky dostaly do povědomí celé cyklistické veřejnosti. Pomáhat lidem ,kteří s cyklistikou teprve začínají, kteří hledají odpovědi na vznikající problémy. Cyklistická veřejnost musí vědět, že ač spolupracujeme s našimi nejlepšími cyklistickými profesionály, tak cílem naší práce bude především vycházet vstříc rekreačním , amatérským cyklistům. Těm ,kteří dle mého názoru odbornou pomoc potřebují nejvíce.
 
NUTREND SPECIALIZED CYCLING

Tým NUTREND Specialized Cycling je výkonnostní "odnoží" SK Handicapovaných cyklistů Praha, již tradičního pořadatele cyklistických závodů, King of Prague, Pražský cyklokros, závod ČP MTB handicapovaných cyklistů či Evropského poháru handicapovaných cyklistů v Praze na Strahově v rámci závodu Praha-Karlovy-Vary Praha.
Tým vzniknul v roce 2011 s jediným cílem a filozofií: zabezpečit a podpořit mladé talentované výkonnostní cyklisty, reprezentanty ČR a pomoci jim po stránce tréninkové i materiální na cestě k medailím z významných světových podniků.
www.skhcp.cz
 
TOP ATHLETICS

Na začátku byla Šárka Kašpárková a Michal Pogány. Po ne příliš úspěšném vystoupení na MS 1995 to vypadalo na ukončení této kapitoly. Šárka však získala medaili na OH 1996 v Atlantě a najednou bylo vše jinak.
Manažerská skupina se rozjela, začaly přibývat atleti, např. Jiří Mužík nebo Nikola Brejchová (tehdy ještě Tomečková), přibývali i Slováci. Další impuls přišel na podzim roku 2001, kdy se začaly rozšiřovat aktivity Českého sportu v oblasti atletiky, přibyla Zlatá Tretra a esa české a také světové atletiky např. Jan Železný, Roman Šubrte, pro které se začaly vyřizovat sportovní záležitosti.
http://www.topathletics.org/cz/
 
  
CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA

S platností od 1. ledna 2009 se odbor sportu Ministerstva vnitra transformoval na samostatnou organizační složku státu, čímž vzniklo Centrum sportu Ministerstva vnitra. Prvořadým úkolem této organizace je, v souladu se Zákonem o podpoře sportu č. 115/2001, zabezpečení přípravy sportovců ke státní sportovní reprezentaci v následujících sportovních odvětvích: atletika, box, cyklistika, judo, moto, plavání, střelba broková, střelba kulová, tenis, triatlon, volejbal, vzpírání, zápas, zimní sporty (biatlon a běžecké lyžování) a různé sporty. V posledně zmiňovaných je zabezpečována příprava vynikajících jedinců - sportovců, jejichž sportovní odvětví nejsou ve struktuře Centra sportu přímo zastoupena.
http://www.mvcr.cz/clanek/odbor-sportu.aspx
 
 
FK Dukla Praha

Původní název Dukly zněl ATK – Armádní tělovýchovný klub. Vznikl v roce 1948 z armádní jedenáctky reprezentačního mužstva fotbalistů ve vojenské základní službě. V roce 1953 se z ATK stal ÚDA – Ústřední dům armády Praha. Přibližně do té doby spadá také vznik dnešního už tradičního dresu: tmavě červený dres se žlutými rukávy a žlutým límečkem nebo lemováním u krku, žluté trenýrky a červenožluté stulpny. V první polovině šedesátých let neměla Dukla na domácí půdě téměř konkurenci. V letech 1961 – 1964 získala čtyři mistrovské tituly v řadě. Konečně je mohla slavit se svými fanoušky v opravdu domácím prostředí, které získala otevřením stadionu na Julisce v červenci roku 1960.
www.fkdukla.cz
 
RACING TEAM MAX 2

Team MAX2 působí na české motokrosové scéně od roku 2001. Brněnská stáj pracuje na profesionální bázi a svými dosavadními výsledky v závodech mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu, supermotu i quadcrossu dokazuje postupný nárůst svých sportovních ambicí. Team MAX2 obsazuje rovnoměrně všechny třídy mezinárodních i národních českých šampionátů, tvořícím už řadu let reprezentativní výkladní skříň tuzemského motokrosu, supermota a ostatních. Dres Teamu MAX2 oblékají závodníci zkušení i ti, jejichž nejlepší závodnická léta odborníci teprve očekávají. Někteří jezdci se pyšní získáním mistrovského titulu právě v dresu Teamu MAX2 (Miroslav Kučírek – MX 2009, 2010, Tomáš Trávníček – SMT 2009, 2010).
www.teammax2.cz
 
 
Orli Znojmo

Hokejový klub Orli Znojmo je přímým následníkem týmu, který v roce 1999 postoupil do extraligy a následujících deset let v ní úspěšně působil. Historie ledního hokeje ve Znojmě se začala psát už v roce 1933, do povědomí široké veřejnosti se místní klub dostal v devadesátých letech 20. století po vstupu firmy RONJA, kdy se z krajského přeboru vyšvihl během několika let až do extraligy. Pohádkový vzestup a následné souboje s nejlepšími kluby republiky sledoval vyprodaný stadion, další tisíce diváků se při důležitých zápasech tísnily u velkoplošné obrazovky před stadionem, nebo sledovaly regionální televizní vysílání. Ani mezi hokejovou elitou se Znojmo neztratilo, pravidelně postupovalo do vyřazovacích bojů a v sezóně 2005/2006 dosáhlo se jmény Trvaj, Dopita nebo Pucher svého největšího úspěchu v podobě třetího místa. Při výluce NHL uvítalo ve své kabině velká hokejová jména jako Patrik Eliáš, Martin Havlát, Karel Rachůnek nebo Tomáš Vokoun.
www.hcorli.cz
 
 
TEMPISH Inline Team

TEMPISH Inline Team byl založen v roce 2010 lidmi, kteří se o rychlobruslení zajímali a chtěli v tomto sportu dokázat své schopnosti i dovednosti. Pro svoji účast si tým vybral nejpopulárnější seriál Česko-Slovenského poháru Life Inline Tour. Již první závody v roce 2010 nasvědčovali tomu, že tým má potenciál a dokáže se připravit a obstát v konkurenci české i slovenské. Členové sbírali cenné kovy v každém závodě seriálu a tím si upevňovali své pozice v celkovém hodnocení.
www.tempish.cz/
 
 
Sportovní klub cyklistů Praha

Sportovní klub cyklistů Praha je pořadatel významných cyklistických závodů: ČP MTB King of Prague - Pražský cyklokros, Evropský pohár handicapovaných cyklistů, Pražský MTB pohár - finále ČP mládeže na silnici.
http://www.skcpraha.cz/
 
 
 
 
 
Hokej Kladno s.r.o.

Když se v listopadu roku 1924 několik nadšenců rozhodlo založit v Kladně hokejový oddíl, nemohli tušit, k jakému fenoménu pokládají základní kámen. Kladno, léta proslulé jen jako město uhlí a oceli, se v budoucnu mělo stát jednou z největších bašt českého hokeje.

http://hc-kladno.cz/cz