Staň se Spartanem | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Staň se Spartanem

Staň se Spartanem

Datum: 18.1. 2017

NUTREND letos vyjíždí do terénu a vy můžete být u toho! Staň se Spartanem, gladiátorem, nebo vítězem extrémního závodu Made Race. Nutrend Vám s tím pomůže.

Na námi vybraných závodech bude náš základní NUTREND team složený z Hanky Slováčkové a Michala Kulštejna. Základní proto, protože i Ty se můžeš stát členem NUTREND teamu a rozšířit ho tak do obrovské velikosti! Proč? Protože společně jde všechno lépe a my vám zaručíme tu nejlepší podporu ve formě suplementů na daný závod a odborných rad Michala Kulštejna, který patří nejen mezi profesionální sportovce, ale také uznávané trenéry.

Co za to získáš?
 1. Slevu na startovné, čím větší tým tím větší sleva
 2. Podporu ve formě suplementů na daném závodě. Každý závod je jiný, jinak dlouhý a obtížný, takže čekej pokaždé i tomu přizpůsobený balíček doplňků.
 3. Přednabitý kredit ve výši 100,- Kč na libovolný nákup na našem e-shopu www.nutrend.cz. Účastí se stáváš členem NUTREND klubu a tím získáváš slevu 10% na každý další nákup na našem e-shopu natrvalo.
 4. Příležitost soutěžit o startovné a další věcné ceny na našem FB, které budou určeny pouze pro členy NUTREND teamu. Podmínkou účasti v soutěži bude fotografie ze závodu právě s našim balíčkem umístěným na vašem FB nebo Instagramu a označeným hastagem #NUTRENDspolusilnější

Co pro to musíš udělat?
 1. Při registraci přímo na stránkách Spartan Race, nebo Mad Race na námi vybrané závody se registruj do NUTREND teamu. Zašli nám Tvou registraci na email Kulstejn@seznam.cz, se jménem, abychom věděli, kde se potkáme a my tak pro Tebe mohli připravit balíček.
 2. V místě závodů najdi náš tým a převezmi si svůj balíček. Aktuální informace kde nás naleznete se dozvíte vždy na naší facebookové stránce NUTREND BODYBUILDING.
 3. Užij si závod! Žiješ jen jednou, tak ať to stojí za to!
  Přihlašovací údaje:
 • SPARTAN RACE: Jméno týmu: NUTREND team, heslo: nutrend1234
 • MAD RACE: Jméno týmu: Adventure Nutrend team, pin: nutrend, heslo: MadRace2017
  Vybrané závody Mad Race:
 • 3. 6. 2017 Ostrava Mad Race (náš start v 12:12 - poběží jenom "Nutrenďáci")

Rady Michala Kulštejna jak vyzrát na Spartan race:
Naleznete v tomto článku.


NUTREND team startuje v uvedený čas, pokud Ti tato doba nevyhovuje, můžeš startovat i kdykoliv jindy.

Seznam produktů

N1 SHOT

N1 SHOT

45

39 bez DPH