Štěpán SIKA Guba | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Štěpán SIKA Guba

Štěpán SIKA Guba

Datum: 3.9. 2021

Profesionální Muay Thai fighter, trenér, gentleman


Instagram: https://www.instagram.com/goubek1/


Jmenuji se Štěpán Guba a jsem profesionálním zápasníkem plnokontaktního bojového umění Muay Thai, které u nás můžete znát i pod názvem Thajský box.

K bojovým sportům mě už jako malého kluka v předškolním věku přivedl můj táta, který je dodnes jedním z mých hlavních trenérů. Jako rodilý a hrdý “Olomoučák” reprezentuji barvy svého domovského klubu MT Olomouc, také pod vedením trenéra, Tomáše Mamuta Musila.

Jsem pětinásobným držitelem titulu Český amatérský šampion, v roce 2018 jsem na mistrovství Evropy v Turecku vybojoval první místo a stal se tak juniorským mistrem evropy EMF. Jsem držitelem titulu vicemistr za rok 2018 v nejprestižnější světové organizaci IFMA, pod jejíž záštitou jsem se 2x účastnil Mistrovství světa.

Na televizních obrazovkách jste mě mohli zahlédnout jako semifinalistu pořadu ze světa bojových sportů OKTAGON Underground a také jako bojovníka v populární show OKTAGON 17.

Na svém kontě mám doposud 34 vítězství a 11 porážek.

V roce 2020 jsem absolvoval tříměsíční kemp v Thajsku, na kterém jsem měl možnost zdokonaloval své mentální i fyzické dovednosti přímo v mateřské zemi tohoto sportu. Odměnou za tvrdou dřinu pro mě byla nabídka smlouvy s uznávanou tamní tělocvičnou G. Chanathip a zápis do thajské asociace MAX MUAY THAI.

V ČR se aktivně podílím na rozvoji mládeže pro Thai Box na základních i středních školách. V současné době dokončuji oficiální trenérskou licenci a ve volném čase piluji své koučovací dovednosti na individuálních trénincích zájemců, kteří se, stejně jako já, chtějí posouvat nejen v bojových sportech, ale i v životě směrem vpřed.

Ve chvílích volna rád vyrazím na výlet do přírody se svým psem Fidem. Koníčkem i životní cestou se mi stalo hledání dokonalosti po fyzické i duševní stránce, a to nejen v bojovém umění. Rád si zajdu na dobré jídlo, užiju si zábavu při kolektivních sportech a s pokorou a úsměvem pokračuji na své cestě bojovníka. MTOEEEEEJ


Oblíbené produkty:

N1 DRINK

100% WHEY PROTEIN

BCAA MEGA STRONG DRINK

FLEXIT GOLD DRINK


Seznam produktů

100% WHEY PROTEIN

100% WHEY PROTEIN

Nová generace prémiového proteinu s vylepšenou recepturou. Z těch nejkvalitnějších...

360

313 bez DPH

FLEXIT DRINK

FLEXIT DRINK

Instantní drink s obsahem 11 účinných látek je určený pro aktivní jedince, kteří...

390

339 bez DPH

Fotogalerie