Stříbrný Michal Prokop | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Stříbrný Michal Prokop

Stříbrný Michal Prokop

Datum: 23.1. 2015

Člen NUTREND Teamu Michal Prokop se uplynulý víkend umístil v úvodním kole letošního Downmall Tour 2015 v polském Štětíně na druhém místě.

Pro letošní rok si pořádající agentura Eastern Gravity připravila novinku, která nese název Downmall Tour 2015 a čítá 3 závody, které se jedou v Polsku, Německu a finálové kolo se pojede v České republice v obchodním centru Arkády v Praze.

Nejlepší český BMX jezdec Michal Prokop se hodlá účastnit všech závodů série, kde je jedním z favoritů. "Downmall je pro mě vždycky zpestření zimní přípravy, ale letos je to už plnohodnotná série. V Polsku byla trať kratší, než jsme zvyklí z Prahy. Byla zde spousta uzavřených zatáček, kde se mohlo chybovat a člověk na tak krátké trati jednoduše nesmí chybovat, aby se dostal na bednu. V každé jízdě jsem postupně přidával tempo. Ve finále mi sice první místo uteklo o gumu, ale i tak jsem spokojený. Závod v obchodním centru je rychlý sprint na krátkou vzdálenost. Co se týká rychlých cukrů, tak mezi jednotlivými jízdami používám Carbosnack, který mi maximálně vyhovuje na doplnění energie. Jinak během dne používám energetickou tyčinku Voltage Energy Cake s kofeinem," podělil se Michal o zážitky ze závodu i recept na skvělou fyzičku.

Druhé kolo Downmall Tour 2015 se jelo v sobotu 24.1. v obchodním centru Eastgate Berlín v Německu, Praha je na programu o týden později - tedy v sobotu 31. ledna.

Fotogalerie