Světový pohár handicapovaných cyklistů ověšený medailemi | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Světový pohár handicapovaných cyklistů ověšený medailemi

  Světový pohár handicapovaných cyklistů ověšený medailemi

  Datum: 10.6.2015

  Pro českou reprezentaci byl Světový pohár v italském Maniagu velice úspěšný. Čeští závodníci předváděli neskutečné výkony a odvážejí si tak zaslouženě 8 cenných kovů. Favority na tento světový pohár měl také NUTREND. Za tým NUTREND Specialized racing tým zde bojovalo hned několik želízek v ohni.

  Tereza Diepoldová (NUTREND Specialized Racing) má bronz ze silničního závodu. V dramatickém závodě kategorie žen C2 neodstartovala úplně dobře, nicméně postupně se v průběhu
  závodu dokázala propracovat až na vedoucí pozici. Do závěrečného okruhu najížděla Tereza s náskokem přibližně 10 sekund, bohužel se jí ale náskok nepodařilo udržet až do cíle.

  I další programový den světového poháru handicapovaných cyklistů byl pro českou výpravu úspěšný. Handbiker Patrik Jahoda (Nutrend Specialized Racing) potvrdil velmi dobrou formu a stejně jako v páteční časovce vybojoval stříbrnou medaili i v silničním závodě kategorie H1.

  Další závod handbikerů, kategorie H2 měl výborně rozjetý i druhý jezdec týmu Nutrend Specialized Racing, Pavel Foltýn, který se od startu prakticky pořád pohyboval na vedoucí pozici. Bohužel v ostré, odkloněné zatáčce nezvládnul rychlost svého handbike a po nepříjemném pádu byl odvezen do nemocnice na vyšetření.

  Jiří Ježek (členu NUTREND teamu), který se po těžkém úrazu vrací zpět do světového závodního kolotoče, obsadil v časovce na 27 km velmi dobrou 8 příčku a v kategorii C4 v hromadném spurtu silničního závodu vybojoval sedmou příčku.

  Všem moc gratulujeme!
  Více informací, fotografie a výsledky naleznete na www.caths.cz a www.skcpraha.cz

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist