Trans Brdy České spořitelny | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Trans Brdy České spořitelny

Zobrazit kalendář

Kde: Dobřichovice u Prahy

Datum: 18.2. 2016

Tradiční velkolepý otvírák nové cyklistické sezóny, na který se po dlouhém zimním cyklistickém půstu těší velcí i malí bikeři. Zázemí areálu v Dobřichovicích září novotou, závodníci i jejich doprovod se poprvé seznámí se všemi novinkami začínajícího ročníku Kolo pro život. Všichni se nemůžou dočkat prvního startu, na kterém nechybí nejzvučnější jména českého MTB. Připravená je zbrusu nová nezávodní Fitness jízda pro rodinné týmy. Nadšení a potlesk si vyslouží i stovky dětí na prvních závodech ČT Déčko Junior Trophy.

Trasy závodů
Trasa B: délka 58 km / převýšení 1529 m
Trasa C: délka 37 km / převýšení 1089 m
Trasa D: délka 17 km / převýšení 280 m
Více informací na stránkách Kolo pro život.
 
  
 
 
 

 
 
 
 
 
 
PŘED= TEKUTINY+ ENERGIE
Pokud chcete podat nejlepší možný výkon během závodu, nezapomeňte se s dostatečným předstihem před závodem zavodnit! Ideální
je den předem zvýšit příjem tekutin.

ISODRINX - cca 2 hodiny před závodem začněte popíjet, zvolte hypo­tonické ředění. Jednu odměrku (35 g) rozpusťte do 750 ml čisté vody,
ne minerální!
Doplnění energii i před startem!
Vhodná je speciální kaše B4 ACTIVITY, která vás zasytí, ale nezatíží trávicí trakt. Zkonzumujte jí cca 60 minut před startem. 
 
 
 
BĚHEM = ENERGIE + TEKUTINY
Dehydratace je největší nepřítel sportovce, snižuje výkonnost a může dokonce vést i ke zranění. Proto dbejte na pravidelný pitný režim při závodě.
ISODRINX - použijte hypotonické ředění, jednu odměrku do 750 ml čisté vody, ne minerální!
Pijte pravidelně každých 15 až 20 minut výkonu. V průběhu 1 hodiny výkonu byste měli vypít nejméně 500 ml tekutin. Kvalitní pitný režim bohatý na sacharidy a minerály zajistí efektivní hydrataci organismu.
 
ENERGIE - dodávejte jí pravidelně a zabráníte tak vyčerpání a svalovým křečím. Tělo při zátěži dominantně využívá jako zdroje energie sacharidy. Pokud dojde k vyčerpání jejich zásob, pak dochází k nepříjemnému pocitu těžkých nohou, nedostatku cukrů v krvi hypoglykémie) a zvýšené únavě.
Pokud chcete udržet intenzitu, měli byste zkonzumovat každou hodinu výkonu 30 - 60 g sacharidů. Nikdy ovšem nedodávejte více jak 30 g
sacharidů najednou, můžete si tím způsobit nepříjemné zažívací problémy (průjem). 
 
 
 
PO = TEKUTINY +  REGENERACE
Jakmile skončíte závod, začněte myslet na regenerací a to zvlášť v těch případech, kdy se chystáte sportovat i následující den.
REGENER - nejlepší řešení pro nastartování regenerace. Komplexní nápoj, který obsahuje sacharidy, aminokyseliny, antioxidanty i další funkční látky. K dostání také v jednorázovém sáčku.

Při závodě nikdy nezvládnete doplnit všechny potem ztracené tekutiny. Vypij­te po závodě až 150 % ztracené hmotnosti při zátěži. Pokud tedy ztratíte 1 kg tělesné hmotnosti, pak byste měli po zátěži vypít 1,51 tekutin. Pro doplnění tekutin můžete zvolit hypotonický naředěný ISODRINX.
 
 
 

Seznam produktů

REGENER

REGENER

350

304 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

249

217 bez DPH