Triatlon | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Triatlon

Triatlon

Datum: 18.5.2020

Připravili jsme pro vás tréninkovou příkladovou trasu, která je určena pro všechny začátečníky i mírně pokročilé závodníky. Kromě správného protažení před tréninkem a nadšení pro samotný triatlon je důležité správně rozprostřít síly. Aby jste udrželi energii a podpořili výkon, vypracovali jsme pro vás produktový balíček šitý na míru. Jak ho správně využít?

Doplnění hořčíku před závodem

Magneslife: Často se stává (hlavně ve velkém vedru), že při závodě nebo tréninku dostanete křeče. Tuto nepříjemnost můžete pohotovostně řešit produktem Magneslife. Obsahuje organickou formu hořčíku a společně s vitamínem B6 zajišťuje lepší vstřebávání do těla. Kromě samotného závodu nebo tréninku ho doporučujeme již několik dnů před závodem večer po jednom shotu. 


Snídaně před závodem

Protein Porridge: Ideální forma rychlé snídaně v den závodu. Ovesná kaše obsahuje 30 % mimořádně kvalitní bílkoviny (mléčný proteinový izolát), je bohatá na vlákninu, bezlepková a lehce stravitelná. Stačí pouze zalít horkou vodou a za 2 minuty je kaše hotová.


Doplnění minerálů

Salt Caps: Unikátní směs elektrolytů spolu s vitamíny B1 a B5 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Obecně doporučujeme doplňovat i během tréninku nebo závodu cca 1 tabletu za hodinu. Pro ty, kteří se více potí nebo dle klimatických podmínek, doporučujeme až cca 3 kapsle za hodinu. 


Pitný režim

Isodrinx: Nejdůležitější pro sportovce je doplňovat správné tekutiny. Isodrinx si rozmíchejte ve vodě a popíjejte po menších doušcích po celou dobu tréninku nebo závodu. Udržíte správnou hydrataci organismu, a také doplníte energii a potřebné minerální látky. V balíčku máte 5 samostatných dávek, které si můžete nachystat předem do bidonu. Pokud bude extrémní teplo, doporučujeme dokoupit další balení Isodrinx 5x35g.Před tréninkem – plavání

Gutar Energy Shot: Jeden shot vám pomůže zkoncentrovat se na trénink. Na startu budete připraveni a soustředění. Obsahuje extrakt z Guarany a zeleného čaje. Výhoda je, že neobsahuje cukr. Doporučujeme vypít cca 20 minut před startem plavecké části.Během tréninku – Kolo

Endurosnack gel: Po plavecké části si před jízdou dejte energetický gel. Díky němu doplníte všechny potřebné látky a hlavně energii. Kromě pomalu vstřebatelných sacharidů obsahuje i BCAA a taurin. 

Voltage energy bar: Kolo je opravdu náročná disciplína dlouhého triatlonu. Doporučujeme proto i tyčinku Voltage energy bar. Hlavní složkou jsou sacharidy s postupným uvolňováním, což pro vás znamená, že získaná energie z tyčinky se do těla uvolňuje postupně. Navíc je dobře stravitelná.

Endurance bar: Další tyčinka vhodná i v průběhu náročné aktivity je Endurance bar. Díky ní přijímáte do těla sacharidy s postupným uvolňováním, obohaceno o BCAA, vitamíny, a také dobře stravitelnou formu bílkoviny (WPC). Doporučujeme jíst postupně a zapíjet.

Carbosnack gel: Před koncem jízdy, kdy pocítíte ubývání energie, potřebujete něco, co zabere opravdu rychle. Doporučujeme rychlé sacharidy ve formě gelu. 


Během tréninku – běh 

Endurosnack gel + Carbosnack gel: V poslední etapě doporučujeme opět zařadit pomalé a rychlé sacharidy ve formě gelu. Nejlépe v kombinaci s dostatečným pitným režimem. V T2 při převlíkání do běžeckého dresu použijte Endurosnack gel, abyste získali dlouhodobější energii a Carbosnacky si rozvrhněte podle potřeby. Nejlépe cca po 10 km.  


Po tréninku

Regener: Po tak náročné trati jako je Ironman, kdy jste 8–12 hodin vysoce aktivní, je nutné dodat tělu všechny živiny, které jste vyčerpali a zregenerovat. Pro tento případ jsme vyvinuli mezinárodně uznávaný produkt Regener. Obsahuje minerály a vitamíny, které doplníte a pomůžete tělu dostat se do rovnováhy. Regener doporučujeme konzumovat pomalu a postupně vypít v průběhu cca 20 minut.Seznam produktů

PROTEIN PORRIDGE

PROTEIN PORRIDGE

Lahodná proteinová ovesná kaše, která obsahuje 30% mimořádně kvalitní bílkoviny...

od 26

23 bez DPH

VOLTAGE ENERGY BAR

VOLTAGE ENERGY BAR

Můžete bez obav tvrdě dřít a postupně se přibližovat k zvolenému cíli. Energie...

od 31

27 bez DPH

MAGNESLIFE

MAGNESLIFE

Prvotřídní a rychle vstřebatelná tekutá forma hořčíku, obohacená o vitamin B6....

od 216

188 bez DPH

REGENER

REGENER

Speciálně sestavený produkt určený pro podporu regenerace, který se o vaše tělo...

od 297

258 bez DPH

GUTAR ENERGY SHOT

GUTAR ENERGY SHOT

Udržet koncentraci je s ubývajícími silami velice obtížné a při dlouhodobých...

od 32

27 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

Profesionální sportovní nápoj v sypké formě, který při rozmíchání ve vodě zajistí...

od 95

82 bez DPH

ENDUROSNACK sáček

ENDUROSNACK sáček

Inovovaný energetický gel představuje ideální zdroj energie. Gelové produkty...

od 43

38 bez DPH

CARBOSNACK sáček

CARBOSNACK sáček

Rychlá energie ve formě gelu. Zcela inovovaný CARBOSNACK GEL nabízí mnohem více...

od 29

25 bez DPH

ENDURANCE BAR

ENDURANCE BAR

Profesionální sportovní výkon potřebuje i profesionální stravování. Velká dávka...

od 31

27 bez DPH

SALT CAPS

SALT CAPS

Unikátní směs elektrolytů a vitaminů určená nejen pro profesionální sportovce....

od 261

227 bez DPH