NUTREND TURBOSNACK | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.

Naše prodejny

Všechny prodejny

TURBOSNACK

TURBOSNACK

TURBOSNACK je jedinečná forma velmi rychlé energie pro finální fázi vytrvalostních a rychlostně vytrvalostních výkonů. Obsahuje synergicky působící funkční látky L-karnosin (dipeptid beta-alaninu a L-histidinu), L-alanin, taurin a kofein.
Omlouváme se, ale tento produkt již nenabízíme.
 • Popis
 • Složení
 • Nutriční hodnoty
 • Balení
 • Alternativy
 • Parametry
 • Dotazy
Velmi rychlá forma energie v tekuté podobě. TURBOSNACK je speciálně navržen pro finální fázi vytrvalostního a rychlostně vytrvalostního výkonu, kdy se tekutá forma jednoduchých cukrů spolu s dalšími účinnými látkami rychleji vstřebává.
 • Taurin
 • Alanin
 
TURBOSNACK je určen pro:
okamžité dodání rychlé energie v závěrečné fázi výkonu, maximální podporu koncentrace v rozhodující fázi výkonu (poslední rychlé kilometry, závěrečné intenzivní stoupání apod.).
 
Doporučené dávkování produktu TURBOSNACK:
1 sáček v závěrečné fázi výkonu (cca závěrečných 20 minut, posledních 5 kilometrů). Pro lepší vstřebávání doporučujeme zapít sportovním nápojem. Nepřekračujte doporučené dávkování!
 
Použití produktu TURBOSNACK: podávejte vylitím obsahu do úst. Pro zajištění rychlého vstřebání výrobku a nástupu jeho účinku doporučujeme zapít sportovním iontovým nápojem. Po otevření obsah sáčku spotřebujte do 24 hodin.
 
Upozornění: Doplněk stravy, s cukry a sladidly. Obsahuje kofein (25 mg/25 ml) – není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy
Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

TURBOSNACK složení:
voda, glukóza, isomaltulóza - PalatinoseTM (je zdrojem glukózy a fruktózy), aromatická emulze (karamelový cukr, glukózo-fruktózový sirup, barvivo E150d, aroma, sůl), taurin, L-alanin, regulátory kyselosti kyselina citronová a kyselina jablečná, L-karnosin, konzervant sorban draselný, kofein, konzervant benzoan sodný, sladidla acesulfam K a sukralóza.
TURBOSNACK nutriční hodnoty:

  100 ml 1 dávka - 25 ml
Energetická hodnota 1047 kJ/246 kcal 262 kJ/62 kcal
Tuky 0 g 0 g
   z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 58,6 g 14,7 g
   z toho cukry 58,6 g 14,7 g
Vláknina 0 g 0 g
Bílkoviny 2,5 g 0,6 g
Sůl 0,03 g 0,006 g
Taurin 2000 mg 500 mg
L-alanin 800 mg 200 mg
L-karnosin 200 mg 50 mg
Kofein 100 mg 25 mg
TURBOSNACK Displej:
 • 20x 25 ml
Počet displejů v kartonu:
 • 20 ks

Z vašich dotazů

Turbosnack

Jiří Doležal 29.7.2020 16:38

Proč jste přestali nabízet Turbosnack?

Michal Tuček 30.7.2020 08:21

Dobrý den

Produkt Turbosnack byl inovovaný v současnosti nese název TURBO EFFECT SHOT.

M. Tůček

Suplementace na marathon

Ales 17.4.2019 19:16

Dobrý den zřejmě zde již tato otázka zazněla ,ale prosím zda by jste mi poradili se suplementaci během maratonského běhu předem vám míč děkuji za odpověď

Michal Tuček 18.4.2019 10:32

Dobrý den
Dlouhodobá vytrvalostní aktivita o vyšší tepové frekvenci může vést ke stavům dehydratace, deficitu elektrolytů, nebo hypoglykemie. Těmto stavům můžete předcházet například příjmem menšího množství jednoduchých cukrů a tekutin s obsahem iontů před sportovní aktivitou, nebo naopak v průběhu sportovní aktivity.
Příjem energie před sportovní aktivitou nastavte podle okolní teploty (klimatických podmínek), při které bude aktivita probíhat.
 • Pokud předpokládáte vyšší okolní teplotu a s tím související zvýšené pocení, můžete před sportovní aktivitou zvolit iontový nápoj s dostatečným obsahem energie. Zásobíte tak tělo nejen energií, ale i tekutinou a elektrolyty.
 • Pokud bude aktivita probíhat v průměrných klimatických podmínkách lze zvolit jako zdroj energie před sportem oblíbenou sladkost (v rozumném množství) nebo například energetickou tyčinku VOLTAGE ENERGY BAR.
 • V případě, že se po většinu dne vyhýbáte příjmu soli, tak lze před sportem spolu s výše uvedenou tyčinkou (nikoliv s iontovým nápojem) přijmout menší množství soli, nebo použít produkt SALT CAPS, který obsahuje podobný poměr minerálů, jaký se je v lidském potu. Jedna až dvě kapsle před sportovní aktivitou by v tomto případě by měly být dostatečné množství.
Další zdroj energie můžete přijímat v průběhu aktivity ve formě tekutin (a zde opět odkáži na nápoj ISODRINX) nebo ve formě energetických gelů.
 
M. Tůček 
Horský maratón

Miroslav Dyl 20.7.2018 10:58

Dobrý den
Potřebuju vědět jak doplňovat energii v průběhu horského maratónu který má 96 km.
děkuji

Janka Pálešová 20.7.2018 13:13

Dobrý den, je nutno vyzvednout individualitu každého sportovce i co se týká konkrétního použití doplňků u takto náročných závodů, a proto kladu důraz na otestování v tréninkovém režimu, co vyhovuje jednomu, nemusí druhému. Před závodem ověřené jídlo samozřejmě, ale může být i tyčinka VOLTAGE případně FLAPJACK. Před výkonem můžete použít stimulant GUTAR nebo CARNITINE 3000 SHOT obsahuje 3000mg karnitinu, také vitaminy přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu, navíc antioxidant extrakt zeleného čaje, chrom a energetické stimulanty kofein a taurin. Pro prevenci křečí používejte ANTICRAMP, při akutních stavech MAGNESLIFE ampulku.
Křeče může vyvolat i nedostatečná hydratace či nedostatek sodíku, jako pitný režim pro tyto aktivity je určen ISODRINX. Energii lze průběžně doplňovat tyčinkami POWER BIKE ci VOLTAGE, JUST FRUIT SPORT nebo pak gely jako ENDUROSNACK a CARBOSNACK, pokud možno co 30-60min alespoň 1/2 tyčinky či dávky gelu společně s pitným režimem. Další inspiraci naleznete také v článku Petra Vabrouška o zvládnutí extrémního závodu IROMAN. Hodně zdaru. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová
Jaké kombinovat suplementy

Jaroslav Vojtovič 21.4.2018 21:58

Dobrý den, jezdím tréninky na kole, někdy i přes 100km a s převýšením přes 700m. Zajímalo by mě, co bych měl jíst během výkonu. Vzhledem k tomu, že mi vyhovuje trénovat kompletně vytrávený (poslední jídlo dávám 3 někdy i 4 hodiny před výkonem), tak se lehce stane, že jsem najednou 6 hodin bez jídla. Hledám proto nějaký nakopávač nebo kombinaci těchto suplementů, které se snadno a rychle vstřebají a dodají energii na posledních 30km. Děkuji za odpověď.

Michal Tuček 23.4.2018 08:02

Dobrý den
Vzhledem k tomu, že popisujete volnější tempo u fyzické aktivity (cca 100 km za 6 hodin jízdy na kole) bude vaše tělo využívat jako významnou část energetických zdrojů energii z volných mastných kyselin a ostatních zdrojů tuku. Na rozdíl od závodníků bude u vás ztráta glukózy a tedy i glykogenu nižší. Ze stejného důvodu nejspíš ani nemáte potřebu přijímat vyšší sacharidové dávky během výkonu a vystačíte si s rychlou energií z iontových nápojů.
Jako alternativu energetických zdojů bych pro vás doporučil naše energetické gely typu CARBOSNACK, nebo ENDUROSNACK. Také vámi zvolená varianta rychlého zdroje energie ve formě tekutiny TURBOSNACK pomůže, nicméně obsahuje poloviční dávku energie, než uvedené gely a nemuselo by tak jedno balení zcela stačit.
V rámci aktivity s nižší tepovou frekvencí lze však pohodlně konzumovat i energetickou tyčinku POWERBIKE, která se velmi dobře tráví a je mezi sportovci také velmi oblíbena.
M. Tůček 
Dotaz

Ondřej Ihn 1.12.2016 11:25

Dobrý den
Jsem závodní plavec,je mi 16 let a na závodech mám často problém s doplněním energie.Závody trvají většinou jeden den a většinou plavu 6 disciplín(3 dopoledne a 3 odpoledne).Je tento přípravek vhodný, nebo by jste mi doporučili jiný.

Janka Pálešová 1.12.2016 14:36

Dobrý den,
pokud disciplíny následují v těsném sledu po sobě, doporučuji před první cca 30min ENDUROSNACK a mezi jednotlivými pauzami (pocucávat CARBOSNACK). Turbosnack obsahuje převážně použita glukóza v tekuté (rychlejší) podobě, dále je zde použita částečně i palatinóza a jako zdroje stimulace jsou zde použity taurin, kofein, dále se zde vyskytuje v hojném množství aminokyseliny L-alanin, která je alternativním zdrojem energie pro namáhané tělo. Z hlediska postupnosti volit spíše CARBOSNACK a ve finální části aktivity nebo při značném deficitu energie pak TURBOSNACK. Jestli jsou pauzy mezi výkonem delší lze z produktů jako svačinu zařadit i tyčinku, můžete vybrat z následujících: tyčinka VOLTAGE (varianta bez kofeinu), JUST FRUIT, DENUTS či DENUTS CRUNCH, MIXLI nebo STREET XL, případně FLAPJACK (pozor tady max půlka tyčinky tj až 50g by měla bohatě stačit, ať není plný žaludek). Vše vždy vyzkoušet v tréninkovém režimu, protože odezva trávicího traktu může být při rychle následující zátěži individuální. Jako pitný režim při aktivitě pro dodání energie, vitamínů a minerálů volte ISODRINX v hypotonickém ředění.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová
Turbosnack vs. Carbosnack

David Karský 9.5.2016 22:24

Dají se ve stručnosti porovnat oba výrobky, zejména v souvislosti s finální fází výkonu?

Michal Tuček 10.5.2016 15:59

Dobrý den
V produktu CARBOSNACK naleznete v gelové podobě převahu glukózy, menší množství maltodextrinu s rychlou dostupností a v rámci stimulace organismu jsou zde aminokyseliny L-glycin a taurin. Existuje i varianta s kofeinem, která má odlišné zbarvení a příchuť cola.
Co se týká produktu TURBOSNACK, tak zde je opět převážně použita glukóza, ale tentokrát v tekuté (rychlejší) podobě, dále je zde použita částečně i palatinóza a jako zdroje stimulace jsou zde použity taurin, kofein, dále se zde vyskytuje v hojném množství aminokyseliny L-alanin, která je alternativním zdrojem energie pro namáhané tělo.
Z hlediska postupnosti bych vždy volil CARBOSNACK bez kofeinu před produktem TURBOSNACK. Co se týká kofeinové varianty CARBOSNACKU, tak tato je díky obsahu kofeinu finálním produktem.
S pozdravem
Michal Tůček 
Dotaz

Ondra K. 12.3.2014 11:44

   Dobrý den,
lze využít tento přípravek také do velkých mrazů, například na běžky?

Tomáš Andree 12.3.2014 11:45

Koncentrace cukru v tomto výrobku je poměrně vysoká, takže TURBOSNACK bude vůči mrazu dost odolný, ovšem samozřejmě bude záležet na podmínkách. V každém případě doporučujeme uchovávat výrobky podobného charakteru pokud možno například pod bundou, co nejblíže tělu.

Geolokace

Zavřít

Geolokace je služba, která umožňuje zjistit zeměpisné souřadnice místa, kde se uživatel aktuálně nachází.