ÚČAST NA SEMINÁŘI MARTINA MESTERA V NUTRENDU | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

ÚČAST NA SEMINÁŘI MARTINA MESTERA V NUTRENDU

ÚČAST NA SEMINÁŘI MARTINA MESTERA V NUTRENDU

Datum: 26.5. 2016

Milí příznivci klubu Nutrend. Máme pro Vás mimořádnou příležitost se účastnit na oblíbeném semináři jednoho s našich nejlepších a nejoblíbenějších sportovců v oblasti fitness a kulturistiky. Tímto sportovcem není nikdo jiný než MARTIN MESTER, závodník v kategorii IFBB MEN´S PHYSIQUE.


Podmínkou účasti na jeho semináři je jednorázový nákup výrobků společnosti Nutrend na e-shopu společnosti Nutrend, v minimální hodnotě 2000,- Kč vč. DPH a do poznámky v objednávce zboží je nutno uvést jméno: MARTIN MESTER.
 
K dispozici jsou pouze dva vstupy. Proto platí, že pouze první dva objednávající, kteří splní podmínky soutěže, získají vstup na seminář zdarma od společnosti Nutrend.
 
Zde platí heslo: RYCHLEJŠÍ VYHRÁVÁ!
 
Součástí semináře je i možnost výhodného nákupu výrobků společnosti Nutrend v místní podnikové prodejně se slevou -20% z MOC. Tato sleva lze uplatnit pouze na jinak nezlevněné výrobky a nevztahují se na ní bodové ani jiné výhody klubu. Výhodný nákup lze uskutečnit v době od 13:00 do 14:00 hodin a v čase ihned po skončení semináře.
 
Zmíněný seminář se bude konat v termínu 5.6. 2016 (neděle), ve 14:00 hodin v přednáškovém sále administrativní budovy společnosti Nutrend, na adrese Chválkovice 604, Olomouc.