Úspěšná Moravská výškařská tour 2015 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Úspěšná Moravská výškařská tour 2015

Úspěšná Moravská výškařská tour 2015

Datum: 27.1. 2015

I přes počáteční komplikace, kdy onemocněly dvě největší hvězdy tohoto sportovního klání, dopadlo Hustopečské skákání skvěle! Za podpory společnosti NUTREND byli diváci svědky mimořádně kvalitních výkonů!

"Jako organizátoři máme velké štěstí, že nás už řadu let sponzoruje společnost NUTREND, která je leaderem na trhu v oblasti sportovní výživy a potravin pro aktivní životní styl. Všichni závodníci dostali nejen Isodrinx, ale i pramenitou vodu NUTREND Aqua Sport a další výživu," prozradil organizátor Alfons Juck.

V hlavním závodě mužů exceloval Ital Marco Fassinotti, který výkonem 234 cm vyrovnal národní rekord! O Moravské výškařské tour si tak čtenáři mohli přečíst v jednom z nejčtenějších italských plátků La Gazzetta dello Sport.

I v ženské kategorii bodovala Italka - Alessia Trostová. Vítězství si připsala za výšku 196 cm. „Jsem spokojená, byla jsem zraněná, takže návrat byl náročný," prozradila Alessia. Skokanka se vrátila ve skvělé formě, v Hustopečské hale se pokoušela za bouřlivého povzbuzování diváků skočit i 198. Bohužel neúspěšně. Výkonem se nominovala na halové ME Evropy v Praze.