Úspěšný týden Petra Vabrouška | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Úspěšný týden Petra Vabrouška

Úspěšný týden Petra Vabrouška

Datum: 11.8. 2014

Člen NUTREND Teamu Petr Vabroušek má na pilno. Jen co před pár dny úspěšně absolvoval triatlon Slovakman, přesunul se na Valašsko, aby se účastnil soutěže Valachyman.

Na Slovakmanu se Petrovi dařilo. Plavání v neoprenu mu sedlo a se šestým místem a malou ztrátou času byl nadmíru spokojen. "Cyklistiku v nepříjemném větru jsem začal na 285W a každý okruh pomalu přidával až ke 310W v závěru (celkově 295W, 39,4 km/h). Soupeřům jsem výrazněji poodjel až ve druhé polovině. Maraton v tropických a vlhkých podmínkách byl očistcem pro každého," prozradil Petr.

Vyhlášený triatlon Valachyman letos pokořil rekord v účasti. Na startovní čáru se postavilo neuvěřitelných 575 dospělých a více než 100 dětí. A kromě Petra Vabrouška se do sportovního zápolení zapojily i jeho děti. "Věruška vybojovala v běhu na 80 m perníkovou medaili, Filip na krátké trati přišel v kategorii do 20 let o bronz jen o 10 vteřin a já jsem po opatrném pojetí náročné, rozbahněné MTB trati vybojoval alespoň 3. místo v kategorii nad 40 let."