Úvodní závod TOMKET Pražského MTB poháru s rekordní účastí | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Úvodní závod TOMKET Pražského MTB poháru s rekordní účastí

  Úvodní závod TOMKET Pražského MTB poháru s rekordní účastí

  Datum: 26.3.2019

  Nový účastnický rekord evidují pořadatelé TOMKET Pražského MTB poháru po úvodním závodě v Garden Parku Jeneč.

  Například jenom v dětských kategoriích se postavilo na start téměř 350 závodníků, což znovu dokládá velký zájem o cyklistiku v České republice.

  Na specifické a technické trati v zajímavém prostředí Garden Parku se naplno bojovalo o první pohárové body ve všech kategoriích.

  V hlavní kategorii mužů zvítězil olympionik a letošní vítěz kyperského Sunshine Cupu, Jan Škarnitzl (Sram Mitas Mercedes - Benz Trek).

  Sloučené kategorii žen a juniorek dominovala juniorská reprezentantka Kateřina Štefanová (Jaroslav Kulhavý Cycling Team).

  Dramatický závod mohli sledovat diváci v kategorii juniorů, kde se ihned od startu oddělila silná čtveřice jezdců ve složení Lukáš Elčkner (Jaroslav Kulhavý Cycling Team), David Šulc (IVAR CS Author Team), Tomáš Tlamka a Jan Zatloukal (oba NUTREND Specialized Racing). Závod pro sebe v posledním kole rozhodnul loňský dvojnásobný Mistr Evropy kategorie U17 Jan Zatloukal následován Lukášem Elčknerem a Tomášem Tlamkou.

  V početně obsazených žákovských kategoriích vybojovali prestižní vítězství v úvodním závodě sezóny Hanka Viková (DUKLA Praha) žákyně I., Nikola Hodlová (Cyklosport Pitstop.cz) žákyně II:, Kryštof Bažant TJ Sokol Plavy – Cyklo Benda žáci I. a Ondřej Šilhavý (Kovo Praha) žáci II.

  Další závod TOMKET Pražského MTB poháru 2019 se uskuteční v neděli 14. dubna ve zličínském Bike Parku.

  Celkové výsledky ZDE

  Foto: Barbora Klap

  Fotogalerie

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist