Úvodní závod TOMKET Pražského MTB poháru s rekordní účastí | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Úvodní závod TOMKET Pražského MTB poháru s rekordní účastí

Úvodní závod TOMKET Pražského MTB poháru s rekordní účastí

Datum: 26.3. 2019

Nový účastnický rekord evidují pořadatelé TOMKET Pražského MTB poháru po úvodním závodě v Garden Parku Jeneč.

Například jenom v dětských kategoriích se postavilo na start téměř 350 závodníků, což znovu dokládá velký zájem o cyklistiku v České republice.

Na specifické a technické trati v zajímavém prostředí Garden Parku se naplno bojovalo o první pohárové body ve všech kategoriích.

V hlavní kategorii mužů zvítězil olympionik a letošní vítěz kyperského Sunshine Cupu, Jan Škarnitzl (Sram Mitas Mercedes - Benz Trek).

Sloučené kategorii žen a juniorek dominovala juniorská reprezentantka Kateřina Štefanová (Jaroslav Kulhavý Cycling Team).

Dramatický závod mohli sledovat diváci v kategorii juniorů, kde se ihned od startu oddělila silná čtveřice jezdců ve složení Lukáš Elčkner (Jaroslav Kulhavý Cycling Team), David Šulc (IVAR CS Author Team), Tomáš Tlamka a Jan Zatloukal (oba NUTREND Specialized Racing). Závod pro sebe v posledním kole rozhodnul loňský dvojnásobný Mistr Evropy kategorie U17 Jan Zatloukal následován Lukášem Elčknerem a Tomášem Tlamkou.

V početně obsazených žákovských kategoriích vybojovali prestižní vítězství v úvodním závodě sezóny Hanka Viková (DUKLA Praha) žákyně I., Nikola Hodlová (Cyklosport Pitstop.cz) žákyně II:, Kryštof Bažant TJ Sokol Plavy – Cyklo Benda žáci I. a Ondřej Šilhavý (Kovo Praha) žáci II.

Další závod TOMKET Pražského MTB poháru 2019 se uskuteční v neděli 14. dubna ve zličínském Bike Parku.

Celkové výsledky ZDE

Foto: Barbora Klap

Fotogalerie

Seznam produktů

REGENER

REGENER

350

304 bez DPH