Valči a její soutěžní příprava | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Valči a její soutěžní příprava

  Valči a její soutěžní příprava

  Datum: 29.10.2018

  Ještě nekončím! Právě jsem totiž v přípravě na další soutěž, která se bude konat v Benátkách od 30. listopadu do 2. prosince. A tak počítám dny i makra.

  Nyní do soutěže zbývá pět a půl týdne a jak zrovna teď vypadá můj režim, to se dozvíte na následujících řádcích.

  Má příprava vypadá asi takto:
  5krát týdně vstávám na ranní kardio ráno nalačno, vždy minimálně 30-40 minut. V průběhu popíjím Carnitine Activity Drink s kofeinem. 2x v týdnu po kardiu následuje ještě intenzivní trénink břišních svalů, většinou složený z 3 cviků a 4 sérií po 15-20 opakováních. Po tréninku používám proteinový nápoj HYDRO WHEY umixovaný s půlkou avokáda a 50g mražených lesních plodů.
    
  Odpoledne mě čeká další fáze - silový trénink. Takto trénuji 6x do týdne, používám lehčí váhy a provedu více opakování. Tréninky rozděluji na spodní a vrchní část těla. Před cvičením používám Fat Direct Shot (předtréninkovku + spalovač v jednom), což mi dodá hodně energie a pořádně se zpotím. Druhý trénink zakončuji až pozdě večer, takže následující jídlo je i posledním jídlem dne. K večeři si připravuji různé saláty – s tuňákem, s kuřetem a vždy přidám i kapku olivového oleje.
    
  Každý týden o něco snižuji kalorický příjem, ale nikdy ne tak, abych ohrozila své zdraví.

  A proč vlastně soutěžím?
  Jak už jsem zmínila několikrát předtím, toto je můj životní styl a něco, co mě vždy donutí překonat samu sebe. Baví mě sledovat, co mé tělo dokáže, když jsem odhodlaná a zaměřená na svůj cíl. Ten proces si pokaždé užívám. Cítím se dobře, zdravě a šťastná. Našla jsem se v tom, co dělám a jak žiji. Nikdy se mi nestalo, že bych šla až za hranici svého zdraví, a to je pro mě důležité. Zdravý a aktivní životní styl.

  Fotogalerie

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist