Vasil Ducár | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Vasil Ducár

Vasil Ducár

Datum: 15.9.2021

Boxer - Top 30 světového žebříčku

Instagram: https://www.instagram.com/vasilducar/

Facebook: https://www.facebook.com/vasil.ducar

Jsem z malé vesnice Citonice nedaleko Znojma. Moje máma se mě snažila odmalička rozvíjet jak po sportovní, tak kulturní stránce, takže jsem od mala plaval, učil se hrát na flétnu a kytaru. Postupně jsem vyzkoušel mnoho dalších sportů jako florbal, fotbal, vpodstatě všechny, ale nic mi pořádně nešlo, ani když jsem se snažil. Byl jsem takovej malej obtloustlej nešika (smích). Sport mě ale bavil, tak jsem se rozhodl ho i studovat a zkusil přijímací zkoušky na VŠ, konkrétně na Masarykovu univerzitu, fakultu sportovních studií, kam se mi podařilo dostat. Při studiu v Brně jsem náhodou vyzkoušel trénink thaiboxu a hrozně mě to bavilo. Sice mi to taky nešlo, ale našel jsem v tom vše, co jsem u sportu hledal. Postupně jsem se zlepšoval a začal zápasit a získal i titul amatérského mistra ČR, vicemistra světa ISka, nebo šampiona King of kings, k tomu jsem začal boxovat jen klasický box, kde se mi taky docela dařilo. Zavítal jsem omylem i na trénink MMA, tak jsem si zkusil zápasit i dle pravidel MMA. To jsem třeba zápasil i ve vyprodané O2 aréně, což byl pro mě velký zážitek. V amatérském ringu jsem se stal mistrem ČR v boxu a po přechodu do profiringu jsem si titul mistra ČR získal i zde i s ohodnocením absolutní jedničky v boxu napříč všemi váhami.

Boj a box se stal součástí mého života a naplňuje mě a i díky sportu si plním sny a cestuji po světě. Například první let letadlem byl na zápas, do té doby jsem letadlem neletěl.

Sport miluji, ale stejně tak miluji i svoje zaměstnání, které mě baví a naplňuje. Pracuji u policie ČR u zásahové jednotky, tento post jsem si musel taky zasloužit a jsem patřičně hrdý, že se mi podařilo projít náročné výběrové řízení a mohl jsem se stát členem takové elitní jednotky.

Moc volného času mi nezbývá, ale když ho mám, veškerý se snažím trávit se svojí manželkou Irenou, která je skvělá, je mi oporou a vše zvládá stejně dobře jako péči o naši dceru Sofii.


Oblíbené produkty:

100% WHEY PROTEIN

N1 DRINK

CREATINE MONOHYDRATE

DENUTS CREAM


Seznam produktů

100% WHEY PROTEIN

100% WHEY PROTEIN

Přichází zcela nová generace prémiového proteinu s vylepšenou recepturou. Z...

od 594

517 bez DPH

CREATINE MONOHYDRATE

CREATINE MONOHYDRATE

Kreatin monohydrát v čisté formě, v instantní podobě. Pravidelná suplementace...

od 266

231 bez DPH

N1 DRINK

N1 DRINK

Prvotřídní silně stimulující sycený nápoj v plechovce, který je vždy po ruce...

od 43

38 bez DPH