Víkend v pedálech

Tereza Neumanová překvapuje v Novém Městě na Moravě a krásným výkonem reprezentuje jako jediná náš tým na závodě SP
Terezka jde do závodu sebevědomě a s odhodláním všechny překvapit. Jako nejlepší Češka v kategorii do 23let si velice suveréně pohrává s technickou tratí a i díky novému kolu od Specializedu fantasticky na nováčka v závodech cross country. I přes nevýhodnou startovní pozici se prodrala na 22.místo!

Hustopeče těsně za Stoškem
Dalším závodem pokračoval seriál KPŽ. Startovní pole oživil Kristián Hynek a vítěz maratónské série na Elbě Martin Stošek, který nepřestává udivovat svoji formou.
Ani v Hustopečích nenašel přemožitele a zvítězil. Naši kluci se snažili spolupracovat a vyzrát i na další dva zkušené borce Boudného a Hynka. To se povedlo a Tomáš Višňovský drtivým nástupem v posledním stoupání ze skupiny pronásledovatelů odskočil a třetím místem doplnil stupně vítězů. Matouš Ulman v závěru na Stoška nestačil a v poklidu dojel pro stříbro.