Víkendové starty České spořitelny - Accolade teamu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Víkendové starty České spořitelny - Accolade teamu

Víkendové starty České spořitelny - Accolade teamu

Datum: 16.7. 2015

Členové teamu NUTREND Matouš Ulman a Pavel Boudný (oba Česká spořitelna – Accolade) o uplynulém víkendu sbírali vavříny na dvou různých lokalitách. Zatímco Pavel Boudný zůstal věrný českým závodům, Matouš Ulman odcestoval do Itálie.

V sobotu se ve Velkých Karlovicích jel velice náročný závod Bike Valachy. Trasa dlouhá 45km s převýšením těsně nad 1600m s množstvím technických pasáží pořádně prověřila všechny startující. Pavla Boudného trať vůbec nepřekvapila a jako jediný ze startovního pole se vešel časem pod 2 hodiny. Stále tak pokračuje v sérii vítězství a drží si formu hodně vysoko.

„Byl to hezký závod, díky náročným sjezdům musel být člověk pořád ve střehu. Fyzicky jsem si na kluky věřil. ENDUROSNACK a nový CARBOSNACK S COFFEINEM od Nutrendu se zase perfektně osvědčily. Horší pro mě bylo, že jsem odjel už v prvním kopci a pak jsem jel většinu závodu sám,“ sdělil po závodě Pavel, který zažívá neskutečnou sezónu a vyhrává jeden závod za druhým.

Bike Valachy - 45 km - muži
  1. Pavel Boudný (Česká spořitelna Accolade) 1:57:34
  2. Marek Rauchfuss (Kellys Bikeranch) +3:03
  3. Jan Jobánek (Superior MTB Team) +3:08

Ve stejný den startoval jihotyrolský legendární maraton v Dolomitech, na který si i letos našlo do italské Villabassy cestu okolo čtyř tisíc účastníků. Člen NUTREND Teamu Matouš Ulman (Česká spořitelna – Accolade) se také rozhodl bojovat o přední příčky na tomto náročném maratonu. Vedl si velice dobře a dojel na 8. místě hned dvě místa za letošním mistrem světa Albanem Lakatou.

Südtirol Dolomiti Superbike - 113 km muži
  1. Tiago Ferreira (POR, Protek) 4:26:22
  2. Ilias Periklis (GER, Protek) +1:35
  3. Kristian Hynek (CZE, Topeak Ergon) +2:56
  4. Leonardo Paez (COL, I.Idro Drain-Bianchi) +3:53
  5. Lukas Buchli (SUI, Bixs-iXS Pro Team) +8:10
  6. Alban Lakata (AUT, Topeak Ergon) +8:16
  7. Damiano Ferraro (ITA, Team Selle San Marco Trek) +9:19
  8. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade) +13:56