Vilém Cao | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Vilém Cao

Vilém Cao

Datum: 2.7. 2015

Thajský box (Muay Thai)

Nejlepší výsledky: 
  • Am.mistr ČR juniorů C.M.T.A. 2013/2014 -63,5kg 
  •  čtvrtfinále ME v Polsku 
 
Ambice pro rok 2015/2016: 
  • MS ROYAL CUP v Thajsku - co nejlepší výkon a pobrat zkušenosti z Thajských kempů 
  • Co nejvíce zápasů v thajském boxu, K-1 a klasickém boxu 
  • První profi-zápasy
 
Začátky a první úspěchy:
Začinal jsem ve svých 14-ti letech v klubu Muay Thai Olomouc pod vedením trenéra Tomáše Musila. Po 8 měsících tréninku jsem měl první zápas v plných pravidlech muay thai. Od září dalšího roku jsme začali pravidelně jezdit na zápasy a zúčastňovali jsme amatérské ligy C.M.T.A. (České Muay Thai Asociace). Díky vítězstvím v průběhu roku a dobrému umístění v tabulce, jsem se utkal o titul am. mistra ČR V juniorech, kde jsem dokázal zvítězit. Dostal jsem se do reprezentace a v září jsem se zúčastnil ME IFMA v polském Krakowě.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s produkty společnosti Nutrend?
Všechny produkty od společnosti Nutrend, které používám, mohu všude jen doporučit. Díky vynikajícím výživovým hodnotám a skvělé chuti.
 
Nejsilnější sportovní zážitek:
Nejsilnější je určitě moment, když mi zvedli ruku v titulovém zápase. Větší euforii jsem nikdy nezažil.
 
Jak vypadá Vaše příprava?
Připravuje mě trenér Tomáš "Mamut" Musil, který mi sepisuje celou přípravu, která se skládá z technické, fyzické a taktické fáze. Trénuji každý den a v určité dny dvoufázově.
 
Čeho byste chtěl v kariéře dosáhnout?
Cíle jsou vysoké, protože čím větší cíle jsou, tím je člověk více namotivovaný ke každému tréninku. Teď momentálně mám v hlavě MS, na kterém chci dosáhnout, co nejlepšího výsledku. Celkově je to samozřejmě dosáhnutí profesionálních světových titulů.
 
Proč se věnujete právě thajskému boxu? Čím Vás fascinuje?
Nejraději mám na tomto sportu, že je sice tvrdý, ale férový. Neexistuje tu nic jako je například simulování. Mám rád boj a líbí se mi, že i přestože je to individuální sport, tak tým funguje mnohem lépe než v mnoha týmových sportech
 
Jak vypadá Váš jídelníček?
Můj jídelníček je postaven tak, aby byl co nejvyváženější. Na snídani například Müsli s jogurtem, na svačinu 2 kusy ovoce, na oběd to střídám každý den, aby tělu nic nechybělo, ale vyhýbam se smaženým a těžkým jídlům. Další svačinu například proteinovou tyčinku nebo tvaroh s ořechy a medem a večer si dávám rýži s masem. Samozřejmě to odměňuji. Pomáhají mi doplňky stravy, kdy například před tréninkem používám EXPLOSIN, během tréninku BCAA INSTANT DRINK a po tréninku DELUXE PROTEIN. Před spaním používám N.T PROTEIN.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Seznam produktů

EXPLOSIN

EXPLOSIN

830

722 bez DPH