Menu

Višňovský a Ulman na bedně - Malevil 2019

Datum: 10.6.2019

Mezinárodní MTB marathon Malevil Cup zařazen do světové série UCI nám nevyšel doslova o chlup.

Tomáš Višňovský ještě 2km před cílem bojoval o prvenství,ale technický problém ( spadnutý řetěz ) ho zabrzdil a do finiše s favorizovaným Stoškem nedojel. Tomáš vyhrál vrchařskou prémii na Hvozd  a připsal si hezkou prémii 150eur.

Malevil v Lužických horách patří mezi naše největší závody, kde se každoročně sejde výborná domácí konkurence , ale i  zahraniční. Soustředili jsme se na tento závod a startovali v komplentní sestavě.

Malevil cup  byl od samého začátku velice dramatický a i přes svou délku 100km nenechal nikoho v klidu až do samého závěru. Stejně zajímavě se vyvýjel i závod v ženské kategorii. Tam naše mladičká Terezka poprvé okusila délkou pořádný marathónský závod. V cíli byla 4 a délku zvládla s přehledem. Zajímavý byl věk jejich soupeřek před ní...…všechny zhruba o 14 let starší!!!