Volná místa | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0

Volná místa

Datum: 6.5.2014

Společnost NUTREND D.S., a.s., stabilní společnost zabývající se výrobou výživových doplňků a potravin pro aktivní životní styl, s dlouhodobou tradicí, hledá do svého týmu pracovníky na pozice:

Aktuální nabídka pracovních míst:

Účetní – Olomouc

Společnost NUTREND D.S., a.s., je stabilní společnost zabývající se výrobou výživových doplňků a potravin pro aktivní životní styl, s dlouhodobou tradicí. Nyní hledáme do svého týmu pracovníka do účtárny.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • praxe v účtárně vítána
  • vhodné i pro absolventy ekonomického směru vzdělání
  • orientace v daňové problematice
  • pečlivost, samostatnost a ochota učit se novým věcem

Hlavní náplň práce:

  • evidence a účtování došlých faktur
  • evidence a účtování pokladních dokladů
  • účtování účetních případů na základě účetních dokladů do ekonomického softwaru společnosti
  • další administrativní práce související s chodem účtárny

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • práci v přátelském týmu a příjemném pracovním prostředí úspěšné a stabilní společnosti
  • možnost školení a dalšího pracovního růstu
  • sleva na firemní produkty
  • příspěvky na stravování

Nástup:

  • 4. 1. 2021

Místo výkonu práce:

  • Olomouc - sídlo společnosti

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis společně s vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů na emailovou adresu: nutrend@teamio.eu, do předmětu uveďte: Účetní. Případně jej osobně přineste na recepci společnosti NUTREND D.S., a.s. Chválkovice 604, (červená budova).

IT technik Junior/ka – Olomouc – vhodné i pro absolventy

Přední český výrobce sportovní výživy, společnost NUTREND D.S., a.s., hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici IT technik. Práce je vykonávána v sídle firmy v Olomouci.

Požadujeme:

  • zájem o oblast IT
  • vyšší znalost OS Windows 10 (instalace)
  • znalost HW
  • zkušenosti s IT podporou vítána
  • samostatný přístup k řešení problému
  • dobré komunikační schopnosti a ochotu se neustále zlepšovat
  • schopnost pracovat v týmu, příjemné vystupování
  • zodpovědnost, pečlivost, cílevědomost
  • časovou flexibilitu
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

  • podpora uživatelů, lokálních stanic
  • evidence dokumentů
  • plánované úlohy
  • konfigurace, instalace, aktualizace a správa SW / HW (koncových zařízení)
  • komunikace s uživateli
  • nákup HW / SW

Nabízíme:

  • podporu a vlastní know-how
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • možnost vzdělávání a kariérního růstu
  • stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • práci na zajímavých projektech
  • dovolená 5 týdnů

Nástup:

  • nástup co nejdříve (případně dle dohody)

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis společně s vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů na emailovou adresu: recepce@nutrend.cz, do předmětu uveďte: IT Technik. Případně jej osobně přineste na recepci společnosti NUTREND D.S., a.s. Chválkovice 604, (červená budova). Pokud Vás v průběhu 14 dnů od zaslání žádostí nebudeme kontaktovat, byla dána přednost jinému uchazeči.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlas se zpracováním OÚ musí být přiložen ke každému zaslanému životopisu! Bez tohoto souhlasu nebudou životopisy dále zpracovány a budou skartovány či vymazány. Souhlas se zpracováním OÚ STAHUJTE ZDE

Pracovní místa vzniklá za podpory Evropské unie a Evropského sociáního fondu