Volná místa | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0

Volná místa

Datum: 6.5.2014

Společnost NUTREND D.S., a.s., stabilní společnost zabývající se výrobou výživových doplňků a potravin pro aktivní životní styl, s dlouhodobou tradicí, hledá do svého týmu pracovníky na pozice:

Aktuální nabídka pracovních míst:

Grafik - Olomouc

Přední český výrobce sportovní výživy, společnost NUTREND D.S., a.s., hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Grafik. Práce je vykonávána v sídle firmy v Olomouci.

Požadujeme:

  • vysoce profesionální znalost aplikací Indesign, Photoshop a Illustrator
  • zkušenost s tvorbou obalového designu
  • předtisková příprava
  • cit pro kompozici
  • 3D modelování (Blender 3D / Cinema)
  • schopnost pracovat v týmu
  • zodpovědnost, pečlivost
  • časovou flexibilitu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • ochotu učit se novým věcem

Hlavní náplň práce:

  • produktový design (packaging)
  • sazba
  • tvorba PR a POS materiálů

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • práci na zajímavých projektech
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvky na stravování

Nástup:

  • ihned

Místo výkonu práce:

  • Olomouc - sídlo společnosti

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis + portfolio v pdf do 1. 8. 2020 společně s vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů na emailovou adresu: nutrend@teamio.eu, do předmětu uveďte Grafik. Případně jej osobně přineste na recepci společnosti NUTREND D.S., a.s. Chválkovice 604, (červená budova). Pokud Vás v průběhu 14 dnů od zaslání žádostí nebudeme kontaktovat, byla dána přednost jinému uchazeči.

UCHAZEČI, KTEŘÍ NEPŘILOŽÍ SVÉ PORTFOLIO NEBUDOU ZAŘAZENI DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ!

Pracovník kontroly potravinářské výroby - Olomouc

Potravinářská společnost hledá do svého týmu Pracovníka kontroly potravinářské výroby

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání v potravinářském oboru
  • dobrá znalost práce na PC (Windows, Excel, Word, Outlook atd.)
  • vysoké pracovní nasazení
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • umění jednat s lidmi
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • svědomitost
  • řídící a organizační schopnosti
  • samostatnost

  • kontrolní činnost ve výrobě
  • kontrolní činnost v řídícím systému comes
  • uvolňování výroby
  • vedení evidence v oblasti kvality
  • řešení neshod
  • proškolování výrobních pracovníků na technologické postupy a řídící systém comes
  • zadávání parametrů do řídícího systému comes
  • zástup vedoucího výroby

Znalosti výhodou:

  • praxe na dané pozici
  • senzorické zkoušky

Nabízíme:

  • plný úvazek
  • práci v moderní a dynamické společnosti s dlouhou historií
  • 25 dnů dovolené
  • stravenky
  • možnost nákupu zboží naší výroby se slevou
  • možnost zajištění Multisport karty

Nástup:

  • říjen 2020

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis do 30. 9. 2020 společně s vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů na emailovou adresu: nutrend@teamio.eu, do předmětu uveďte Pracovník kontroly potravinářské výroby. Písemně budou vyrozuměni pouze uchazeči, kteří budou zváni na ústní pohovor.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlas se zpracováním OÚ musí být přiložen ke každému zaslanému životopisu! Bez tohoto souhlasu nebudou životopisy dále zpracovány a budou skartovány či vymazány. Souhlas se zpracováním OÚ STAHUJTE ZDE

Pracovní místa vzniklá za podpory Evropské unie a Evropského sociáního fondu