Vrchol sezóny pro Jirku Ježka | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Vrchol sezóny pro Jirku Ježka

Vrchol sezóny pro Jirku Ježka

Datum: 30.7. 2015

Týden před letošním mistrovstvím světa handicapovaných cyklistů ve švýcarském Nottwil se konaly dva závody světového poháru v německém Elzachu.

Závodu světového poháru se zúčastnili nejen reprezentanti Nutrend Specialized teamu, ale také člen Nutrend teamu Jirka Ježek. Jirka v loňském roce utrpěl vážné zranění a postupně se dostává do závodního kolotoče. Jak sám říká, ještě není ve svém novém těle zcela spokojen a od svého těla očekává více. Poslední měsíc a půl před zmiňovaným závodem světového poháru dával do přípravy snad ještě víc než kdy jindy. Důvodem bylo také navazující Mistrovství světa. V Elzachu se postavil na start časovky a silničního závodu. V sobotní časovce i nedělním silničním závodě dojel shodně na sedmém místě. Jsou to skvělé výkony, ale Jirka se na to dívá svým pohledem: „Fakt jsem se těšil. Těšil jsem se zvlášť na časovku, kterou jsem na místní trati vyhrál pokaždé z mých účastí. Jistě chápete, že z výsledného sedmého místa jsem byl zklamaný. S odstupem už ten výkon a výsledek hodnotím jinak. Po loňském zranění je to skvělý výsledek, ale….. stále to není ono. Beru to jako další zkušenost a poznatek, co je ještě potřeba zlepšit. Motivaci tedy rozhodně neztrácím a moje odhodlání snad ještě víc roste. V nedělním silničním závodě na těžkém okruhu v centru města jsem předvedl své srdce bojovníka. Proti soupeřům mi chyběla síla, ale rval jsem se jako dřív. Výsledek tentokrát docela potěšil!“

Dnes Jirku čeká první závod na mistrovství světa ve švýcarském Nottwil. Jirka k vrcholu sezóny přistupuje střídmě: „ Dnes a v sobotu jsem samozřejmě připravený odevzdat v závodech maximum, ale už jsem pochopil, že po loňském úrazu moje tělo potřebuje víc času. Díky poznatkům a pocitům z posledních závodů máme nové zkušenosti a na ty se zaměříme v další přípravě. Ale i tak mi prosím při mistrovství světa držte palce!!

Dnes je Jirka postaví na trať časovky o délce 31km a v sobotu bude bojovat v silničním závodě.

Jirko, držíme pěsti a moc fandíme! Jsi frajer!:)

Fotogalerie