VSA Xtreme BMX CAMP s Janem Valentou | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

VSA Xtreme BMX CAMP s Janem Valentou

VSA Xtreme BMX CAMP s Janem Valentou

Datum: 22.8. 2014

Pro všechny příznivce BMX od 8-18 let byl letní VSA Xtreme BMX CAMP, pořádaný za podpory společnosti NUTREND, tím největším letním zážitkem. Konal se v Pardubicích a pod záštitou Jana Valenty.

Děti si mohly užívat program kempu pod dohledem předních BMX jezdců. V roli instruktorů byl čerstvý Mistr ČR v minirampě Erik Figar, diktátor Honza Hanzlík, panker Kuba Trojan, street boy Luboš Daněk, skorošéf Patrik Fafek, štýlař Bernard Soška, jedlík Zdenda Waiter, poctivák Jakub Sengi Hlubocký a to vše pod křídly Jenyho a Andy Valentových.

Všichni účastníci získali pitný režim ve formě Unisportu a tyčinky Excelent protein bar. Během campu navštívili závodníci přednášku Jana Valenty o výživových doplňcích NUTREND. Honza kladl důraz především na jeho oblíbené regenerační produkty Amino BCAA mega strong či sacharidový nápoj Mass gain.

Slovy hlavního organizátora Jenyho Valenty: „ BMX sport mi změnil život. Chci, aby i dnes měli čeští mladí BMX jezdci stejnou šanci prorazit. Náš kemp je jedním z prvních kroků jak se jejich snům přiblížit."

Video ke shlédnutí.