Vynikající výsledky českých handbikerů v časovce na světovém poháru v belgickém Ostende! | NUTREND.c
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Vynikající výsledky českých handbikerů v časovce na světovém poháru v belgickém Ostende!

  Vynikající výsledky českých handbikerů v časovce na světovém poháru v belgickém Ostende!

  Datum: 4.5.2018

  Úvodní den světového poháru v cyklistice handicapovaných v Ostende přinesl českým barvám hned dva cenné kovy a řadu významných umístění.

  Do čtvrteční časovky nastoupili všichni handbikeři a tricyklisté. Početná startovní pole v jednotlivých kategoriích cyklistů naznačovala již před závodem tu největší světovou konkurenci.
   
  V kategorii H - handbike se z českých závodníků nejvíce dařilo Kateřině Antošové, která po 3 letech zopakovala svůj dosavadní nejlepší výsledkek ve světovém poháru a vybojovala krásné třetí místo a bronzovou medaili. Na stupínek nejvyšší se postavila britská jezdkyně Alicia Dana a druhá skončila Italka Porcelato.
   
  Další z Čechů Patrik Jahoda, který závodí v kategorii H1, zajel pátý nejlepší čas a na úvod světového poháru si připsal kvalitní umístění na páté příčce.
   
  I třetí český handbiker Václav Antal, který se po pěti letech opět vrací do světového poháru, zajel skvělý výsledek. V nabité konkurenci 37 závodníků vybojoval 10. místo a přestože si sám věřil na ještě lepší výsledek, o kvalitě jeho umístění v časovce mluví i to, že předjel např. několikanásobného medailistu mistrovství světa a paralympijských her Hanse Freie nebo Waltera Ablingera a řadu dalších velmi silných závodníků.
   
  Výborný výsledek zaznamenal i český tricyklista Jiří Hindr, který si z Ostende veze  zlato za časovku v kategorii T1.
   
  V pátek pokračuje program světového poháru časovkou jednotlivců kategorie C, do které nastoupí cyklista kategorie C2 Ivo Koblasa.  Sobota a neděle bude patřit silničním závodům.

  Fotogalerie

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist