Wagner skončil na ME v kilometru s pevným startem sedmý | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Wagner skončil na ME v kilometru s pevným startem sedmý

  Wagner skončil na ME v kilometru s pevným startem sedmý

  Datum: 6.8.2018

  Sedmé místo obsadil ve finálové jízdě Robin Wagner na Mistrovství Evropy v Glasgow na kilometru s pevným startem. Favorizovaný Tomáš Bábek se do finále neprobojoval a skončil na nepostupovém devátém místě. Z titulu evropského šampiona se radoval Nizozemec Matthijs Büchli.

  Z českých reprezentantek se v dopoledním programu představila také Sára Kaňkovská, jež v kvalifikaci sprintu obsadila 18. místo. V odpoledních rozjížďkách ale s domácí Lauren Bate-Lowe vypadla.
   
  Své místo v evropské špičce potvrdila i desátá v bodovacím závodě na 100 kol, respektive 25 km, Jarmila Machačová.
   
  Na závěr závodního dne se jel poslední závod omnia, kde skončil celkově 18. Nicolas Pietrula. Vítězem se stal britský reprezentant Ethan Hayter.
   
  Z evropského šampionátu přišla také nepříjemná zpráva. Před vrcholem sezony si Denis Rugovac zlomil klíční kost a do závodu nenastoupí. Nyní ho čeká operace a regenerace.
   
  Další program dráhového vystoupení bude pokračovat v neděli kvalifikací ve sprintu. Z Čechů se představí Martin Čechman a Pavel Kelemen. Pokračovat bude Nicolas Pietrula ve stíhačce na 4000 m. Z českých žen přijde na řadu Lucie Hochmann ve vylučovacím závodě. Ve večerním programu finálové rozjížďky se rozhodne ve sprintu žen a také o medaile ve stíhačce na 4000 m. Chybět nebude bodovací závod na 40 km s českým reprezentantem Luďkem Lichnovským.
   
  Po nedělním poledni vyjedou do boje o cenné kovy ženy v hromadném silničním závodě, kde bude Českou republiku reprezentovat dvojnásobná medailistka z domácího šampionátu Melissa Van Neck.

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist