Yvona Maléřová | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Yvona Maléřová

Yvona Maléřová

Datum: 3.1.2018

 
 
Můžete se fanouškům stručně představit?
Jsem vdaná a mám 28letého syna. Celý život žiji v Havířově a pracuji u České pošty. Jsem typický střelec. Extrovert, co má rád společnost, rád se baví, rád mluví, je hlučný, energický, upřímný a miluje smysl pro humor. Taky miluji hudbu, sport, hory, moře, jízdu v autě a veselé, optimistické lidi.
 
Máte za sebou úžasnou proměnu, prozradíte, jak jste jí docílila?
Přestala jsem si zdůvodňovat své neúspěchy a vymýšlet si důvody, proč pro to, co chci, neudělám víc, nebo vůbec něco. Prostě jsem si stanovila cíl a šla za ním bez kompromisů. Navíc jsem měla kolem sebe lidi, kteří mě inspirovali tak, jako já dnes své fanoušky na IG. Naučili mě milovat sport a co to vůbec znamená pevná vůle.
 
Jak se udržujete fit? Jaký typ tréninku Vás nejvíce baví?
Miluji běh. To je moje srdcovka. Dnes to už není jen způsob jak si udržet kondičku, ale má psychická potřeba. Moje závislost. Proto nemám ráda hromadné závody, miluji být sama se sebou, nesoutěžím, užívám si každý metr, ten pohyb, ten kyslík, který cítím až pod kůží, ty myšlenky, které mi vyčistí a ten neskutečný pocit v cíli. To je prostě pro mě strop!
 
Používáte naše produkty při cvičení? Které?
Miluji ovesné tyčinky Flapjack. Ty jím nonstop. Nahradily mi totálně vše sladké. Potom After Training Protein, Flexit Gold Drink na klouby, ISOdrinx, BCAA Mega Strong Powder, Carniform atd. Je toho hodně. Prostě vše, co dávám na svůj Instagram i používám. Pro mě jsou vaše výrobky top toho, co na našem trhu je. Proto je mi velkou ctí být vaše ambasadorka. :)
 
Můžete říci, který produkt je Váš nejoblíbenější?
Jednoznačně Flapjack čokoláda banán! :)
 
Na Vašich sociálních sítích je vidět, že sport se stal neodmyslitelnou součástí Vašeho života, máte nějaké cíle, kterých byste chtěla dosáhnout?
Být zdravá, spokojená a v takové kondici, jako jsem teď a přesvědčit co nejvíc lidí, že život jde žít aktivně a kvalitně v každém věku. Komentáře na Instaramu typu "jsem vám vděčná za to, že jste mě donutila žít lépe, zvednout zadek a udělat něco i pro sebe," jsou pro mě velkou motivací ten Instagram dělat a mít z toho radost. Žádná výhra v maratonu a podobně mým cílem rozhodně není.