Zastavme utrpení – spolek za ochranu práv zvířat a etické zacházení s nimi | NUTREND.cz - Oficiální

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Zastavme utrpení – spolek za ochranu práv zvířat a etické zacházení s nimi

Zastavme utrpení – spolek za ochranu práv zvířat a etické zacházení s nimi

Datum: 8.6. 2020

Již 4. rokem jsme oficiálním patronem Zastavme utrpení, spolku za ochranu zvířat a etického zacházeni s nimi. Spolek funguje již 9 let a provozuje Psí domov pod křídly Anděla v Žerotíně. Spolek zachraňuje zvířata už 9 let a podařilo se mu zachránit za celou dobu fungování více než 858 zvířat. Zaměřuje se na týrání zvířat, zanedbání péče, zlepšení životních podmínek zvířat, osvětu kolem kastrací, převýchovu, socializaci a umístění psů jak problémových, tak nechtěných, od majitelů i těch z útulků. 

Nejde pouze o záchranu psů a koček, ale jde o záchranu všech zvířat v nouzi. Jako společnost pomáháme materiálně, finančně, ale i fyzickou pomocí ve spolku.

Více informací na www.zastavmeutrpeni.cz .


Vánoční strom splněných přání 

 

Letos jsem se rozhodli pro spolek vytvořit projekt, do kterého se můžete zapojit i vy, a pomoci tak zvířatům v psím domově. Na zmodernizované webové stránky jsme umístili sekci Psí Vánoce

Strávili jsme v domově krásný chlupatý čas, s každým psem či kočkou jsme si pohráli a zjistili jeho přání a potřeby, a umístili jejich přání do vánočního stromu. Každý z nich by si sice nejvíce přál DOMOV, ale bohužel neměli to štěstí, tak teď máte možnost i vy jim aspoň trochu zpříjemnit vánoční čas v psím domově. 

Pro každého pejska či kočičku máte možnost jejich přání splnit a dárek koupit, nebo poslat domovu peníze, přímo určitému zvířeti, za které jim pak jejich přání splníme. Pojďme udělat dobrý skutek a vykouzlit jim úsměv na tváři. Dobrý skutek se o Vánocích počítá dvakrát.


Fotogalerie