Zita Svobodová odpovídá na pár otázek | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Zita Svobodová odpovídá na pár otázek

  Zita Svobodová odpovídá na pár otázek

  Datum: 31.8.2015

  Tento víkend 14.11. proběhla v Brně poslední akce FANTASTIC AEROBIC SHOW pod taktovkou skvělé organizátorky Zity Svobodové. Během celého roku připravila paní Svobodová 8 krásných akcí pro ženy z celé české a slovenské republiky. NUTREND se stal výživovým partnerem všech těchto akcí. Rádi bychom vám nyní poskytli krátký rozhovor s iniciátorkou aerobic akcí paní Zitou Svobodovou.

  1) Jak byste jako organizátorka shrnula poslední akci Fantastic aerobic show?

  Poslední akce roku 2015 se povedla na jedničku. Nově se sjeli klientky z Polska, takže naše akce se stává opravdu mezinárodní a počty zájemců neustále narůstají.
  Na ploše bylo vidět plno úsměvů, radosti, pohody, skvělého cvičení, krásných žen a mužů. O špičkové lekce se postarali lektoři jako Zuzka Švíková, Lea Grančič, Morgan Moreau, Luciano Mottola - všichni předvedli neskutečnou show.

  2) Kde berete inspiraci k vymýšlení stále nových akcí?

  Na tohle se mě ptalo už hodně lidí. Ty nejlepší nápady přicházejí na těch neobvyklých místech - jako je koupelna, při vaření, v autě, na nákupu:). Inspiruji se hlavně nejnovějšími trendy a také požadavky klientek a lektorů. Moje původní povolání je marketingový specialita, takže se mi splnil sen a spojila jsem práci se svým koníčkem.

  3) V dnešní době je kladen velký důraz na zdravou stravu a aktivní životní styl. Sportujete s rodinou a používáte sportovní doplňky?

  Zdravý životní styl je pro mě velmi důležitý. Proto jsem ráda, že jsem začala spolupracovat se společnosti NUTREND, která nabízí škálu produktu nejen pro mě a mého muže, ale především pro moje dva syny. Sportujeme celá rodina velmi aktivně po celý rok, ať už na kole, na beach volejbalu, na badmintonu či v posilovně. K lepším výkonům rádi využíváme sportovní doplňky NUTREND, která nám vyhovují chuťově i složením. Při sportu načerpám nové síly a přijdu vždy na jiné myšlenky. Nedokážu si svůj život již bez pohybu představit.

  4) Máte nějaký oblíbený produkt od společnosti NUTREND?

  Manžel si velmi oblíbil produkty ENDURO BCAA a ENDURO GAINER, které mu napomáhají regenerovat po náročné fyzické aktivitě. Já osobně jsem si hned od začátku oblíbila instantní koktejl T-meal Fruity, který je bez lepku. Používám ho kdykoli během dne jako řešení svačiny v kanceláři, na cestách a ve spěchu. Z tyčinek mně velmi uchvátila novinka na trhu, tyčinka FLAPJACK s příchutí čokoláda + kokos. Naši synové si oblíbili tyčinky Street XL a JUST FRUIT, které jsou vhodné pro děti.

  Závěrem bych chtěla poděkovat za obrovskou podporu společnosti NUTREND, která nám celý rok 2015 zachovala svoji přízeň a pomáhala zajistit pitný režim pro všechny. Děkuji a budu se těšit na spolupráci v roce 2016.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist