Zličín zahájí TOMKET Pražský MTB pohár 2018! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Zličín zahájí TOMKET Pražský MTB pohár 2018!

  Zličín zahájí TOMKET Pražský MTB pohár 2018!

  Datum: 19.3.2018

  V sobotu 24. března bude na pražském Zličíně zahájena tuzemská sezóna horských kol v olympijském cross-country, startuje TOMKET Pražský MTB pohár 2018 pro všechny věkové i výkonnostní kategorie bikerů včetně cyklistů s handicapem.

  Pražské závody jsou dlouhodobě pověstné nevšedním počasím a vypadá to, že ani tentokrát nesleví nic ze své extrémní pověsti.
   
  V Praze je totiž aktuálně sníh, silný mráz a nepříjemný vítr. O zrušení nebo přeložení závodu na jiný termín se ale ani náhodou neuvažuje a trať na které v posledních dnech trénují desítky cyklistů je ve výborném stavu.
   
  ​Pořadatelé prosí, aby účastníci neparkovali a nezajížděli auty k prostoru startu a cíle. Velké týmové parkoviště se bude nacházet hned vedle hlavní příjezdové cesty a není potřeba si předem rezervovat týmový prostor. Na plynulý provoz budou dohlížet zličínští hasiči, kteří se také postarají o mytí kol ve speciálním prostoru.
   
  TOMKET Pražský MTB pohár registruje v posledních dvou letech značný nárůst účastníků, především v kategoriích dětí a mládeže. Tento pozitivní jev potvrzuje manažerka TOMKET Pražského MTB poháru, Jarka Krakovičová: „Už nyní je prostřednictvím registračního on line systému přihlášeno k závodu přes 260 jezdců a je předpoklad, že toto číslo bude v sobotu ještě podstatně vyšší. Tím by Zličín mohl útočit na účastnický rekord Pražského poháru.
   
  Když se podíváme do startovní listiny, vysoká republiková úroveň bude v seniorských a veteránských kategoriích a na Zličíně nebudou chybět ani někteří naši úspěšní reprezentanti v čele s olympionikem Janem Škarnitzlem, pro které jsou pražské závody už tradiční tréninkovou přípravou. Svou účast avizují také někteří zahraniční jezdci a mexický národní tým, který se v Praze připravuje.
   
  Trénink na vyznačené trati se uskuteční v pátek 23. března od 16:00 hodin.
   
  Propozice závodu ZDE:  http://prahamtb.cz/?page_id=12 
  On line přihlášky ZDE:  https://www.sportt.cz/races/all
   
  TOMKET Pražský MTB pohár 2018:
  • sobota   24. březen   Bike Park Zličín
  • neděle   8. dubna   Garden Park Jeneč
  • úterý   1. května   Beckov
  • úterý   8. května   Bike Park Kbely
  • neděle   10. června   Říčany
  • neděle   16. září   Libuš
  • neděle   23. září   Zličín
  • neděle   21. říjen   Garden Park Jeneč – finálový závod, XCO - maraton
  • pátek   16. listopadu   Slavnostní večer Pražského MTB poháru 2018
   
  Více informací na:  www.prahamtb.cz a www.skcpraha.cz

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist