5 tipů, jak mít aktivní ráno | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

5 tipů, jak mít aktivní ráno

5 tipů, jak mít aktivní ráno

Datum: 31.7. 2018

Tím, jak začnete, tak se bude i celý váš den odvíjet. Víme, jak ho správně nastartovat a nabít se energií. Text: Soňa a Michal, Running2.cz

Spěte bez závěsů
Je pravda, že pokud je ložnice zatemněná, tak se dobře spí. Jenže pak se hůře vstává. Když totiž vyjde slunce a postupně se bude rozednívat, světlo vnímá i tělo, a tak se připravuje na vstávání. Náhle, když zazvoní budík, to pro něho není takový šok. Jestli vám ranní světlo vadí, nechejte žaluzie nebo závěsy zatáhnuté jen napůl.
 
Napijte se
Ihned, jak vstanete, tak se napijte. Může to být teplá voda s citrónem, která dodá energii a nastartuje zažívaní, ale skvělý je například mladý ječmen. Super potravina plná vitamínů, minerálů, chlorofylu a kyseliny listové, které spolu s vodou dodají tělu ještě před snídaní vše, co potřebuje.
 
Zacvičte si
Stačí pět minut – protáhnout se a udělat si strečink. V těle se krásně rozproudí energie a budete se cítit lépe a méně rozlámaní. Skvělý je například Pozdrav slunci z jógy. Že na to nemáte čas? A na surfování na sociálních sítích máte. Vyměňte si to!
 
Nasnídejte se
Vynecháváte snídani? Pak jste hned určitě unavení. Tělo totiž nemá z čeho brát energii. Pokud spěcháte, zkuste rychlo snídani. My máme rádi proteinové kaše Nutrend. Stačí je jen zalít horkou vodou a je hotovo. Pak posypat ovocem a perfektní snídaně je na světě.
 
Zkuste aromaterapii ve sprše
Ráno se nastartujte sprchou. Měla by být vlažná a k tomu použijte sprchový gel s vůní citrusů. Skvělé jsou bio přípravky, které neobsahují syntetické vůně, ale éterické oleje z citrusů. My máme rádi například Citrusový osvěžující sprchový krém Weleda nebo sprchový gel s mátou a bergamotem od značky Alverde. Hned vás jejich aroma výborně probudí! 

Seznam produktů

DELUXE

DELUXE

49

43 bez DPH