Akční nabídka na měsícúnor | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Akční nabídka na měsícúnor

Akční nabídka na měsícúnor

Datum: 9.2. 2016

Milí zákazníci.
Velice si Vás vážíme, a proto jsme pro Vás pro přicházející svátek sv. Valentýna připravili nové akční balíčky, které jsou určeny pro Vás samotné, nebo je můžete koupit lidem, které máte od srdce rádi.


BODYBUILDING:
Tento balíček nabízí trojitou dávku větvených aminokyselin (BCAA) za cenu dvou. Jedná se o tolik oblíbené, dobře vstřebatelné tablety. Obsah BCAA v každé tabletě je 1000 mg. Aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin, L-valin v poměru 2:1:1, které odpovídá univerzálním potřebám organismu při fyzické zátěži a také po ní. Tato forma BCAA zaručí nejen lepší regeneraci, ale i ochranu svalové hmoty. Možnost univerzálního použití.

• 1 g BCAA v 1 tabletě
• poměr aminokyselin 2:1:1 pro L-leucin
• bez cukru

Je určeno:
• pro zlepšení regenerace po fyzickém výkonu
• pro ochranu svalové hmoty
• jako doplněk kvalitní výživy sportovců


ENDURO:

V tomto balíčku naleznete univerzální podporu fyzického výkonu. Nejen důležitý pitný režim, ale i stimulace výkonu a doplnění minerálů je důležitým prvkem přípravy. Období přípravy i mimo hlavní sezónu vyžaduje tyto produkty:

Isodrinx tabs je ideálním sportovním nápojem ve formě rychle rozpustných tabletek. Sami si díky tomu můžete zvolit, zda si připravíte hypotonický nápoj pro lepší doplnění tekutin v těle nebo isotonický nápoj pro lepší doplnění iontů do organismu. Isodrinx tabs navíc obsahuje palatinózu. Je to forma pomalu se uvolňujícího cukru, který dodá energii postupně po delší dobu výkonu.

Magneslife je nejrychlejší, orálně podávaná forma hořčíku, která je volně na trhu k dispozici. Hlavní síla tohoto produktu tkví v tom, že pokud se dostaví křeče během fyzické aktivity (v tomto období díky horšímu odvětrávání pokožky to není nijak neobvyklé) pomůže nejrychleji z možných prostředků a Vy můžete dále pokračovat ve svém výkonu.

Gutar Energy shot je neprávem opomíjený, ale velice účinný stimulant pro rychlostní, či vytrvalostní aktivitu. Jeho efekt spočívá v dlouhé energii (až šest hodin), která se uvolňuje postupně a tím je pro organismus prospěšnější než vysoké dávky kofeinu. Navíc složení z guarany, ženšenu, karnitinu a extraktu ze zeleného čaje působí blahodárně na srdce a mozkovou činnost!

HUBNUTÍ:

Tato kombinace je velmi zajímavým prostředkem pro boj s tukovou tkání. Za předpokladu fyzické aktivity podpořené produktem CARNIFORM, který je současně stimulantem a současně i spalovačem tuků je redukce hmotnosti podstatně snazší. Pokud se také podaří snížit příjem skryté energie z nápojů na minimum za pomocí koncentrátu FORMDRINK, stane se redukce tuku snadným cílem.

Nejvhodnější použití koncentrátu FORMDRINK je ve chvílích, kdy dostaneme chuť na sladký nápoj. Na místo nápojů obsahujících hromady cukru se tento nápoj hodí do diety i v období mimo fyzickou aktivitu.

Spalovač a stimulant s jediným společným jménem CARNIFORM, je skvělým pomocníkem pro zvládnutí náročného tréninku se zaměřením na hubnutí. Povzbudí vás, motivuje i pomáhá!!!