ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Kde vzít energii pro vaši aktivitu a regeneraci

Kde vzít energii pro vaši aktivitu a regeneraci

Kde najdete více energie pro vaše denní povinnosti a k tomu ještě sportovní aktivitu? Když už jste se rozhodli a dali si třeba předsevzetí do nového roku, nebo jste pravidelně sportující, ale chybí vám energie do cvičení?

V takovém případě je potřeba zaměřit se na stravu, její složení a pravidelnost příjmu živin. Vzhledem k tomu, že lidské tělo se dokáže adaptovat na téměř jakoukoliv zátěž a situaci, mohli byste si položit otázku, proč tak důkladně řešit stravu? Je to hlavně z toho důvodu, že příjem některých potravin komplikuje regeneraci, zpomaluje ji, nebo naopak tělu dodá energie příliš.

V prvé řadě je třeba začít složením potravy v určité části dne. Jako první po probuzení nás čeká snídaně. Většina lidí na snídani nemá čas, a tudíž ji neřeší. Stačí jim po ránu káva a jedí až v zaměstnání nebo vůbec nesnídají. Poznáváte se v tom? Tak pozor je to velká chyba! Udělat si čas na snídani (a nejen na ni) je velmi důležité. Nařídit si budík o půl hodiny dřív, připravit si snídani a v klidu se najíst je pro někoho nemyslitelné, ale zkuste to. Budete překvapeni, jak se ten den budete cítit a že najednou více zvládáte.

Pokud se Vám nebude dostávat času na přípravu snídaně, je tu řešení v podobě suplementu. Jako vhodná alternativa se nabízí použití NUTREND PROTEIN PANCAKE, směs na lívance či palačinky, ze které jednoduše připravíte chutnou a živinově bohatou snídani. Nabízíme i praktický foto-recept na proteinové wafle nebo recept na jáhlovo-kukuřičnou kaši s ovocem a semínky.

Pokud patříte mezi silové sportovce, kteří požadují každodenní a vysoký příjem kvalitní energie, je zde pro vás řešení v produktu COMPRESS B.I.G. Tento přípravek je mimořádný v tom, že obsahuje až 26 % kvalitního zdroje bílkoviny, převážně ve formě peptidů. Peptidy jsou mimořádně snadno stravitelné a nezatěžují trávicí trakt. Jako zdroj energie je i v tomto případě použita Palatinose™ (isomaltulóza), která je pomalu vstřebatelným disacharidem.

To nejlepší z přípravku COMPRESS B.I.G. je vysoký obsah větvených aminokyselin (BCAA), které jsou v každé dávce zastoupeny po 6 gramech a aminokyseliny L-glutamínu, který obsahuje každá dávka po 3 gramech. Také je třeba uvést i obsah pro tělo prospěšného kolostra (mleziva). COMPRESS B.I.G. je díky těmto složkám výborným startem do nového dne pro každého silového sportovce.

Pokud vás čeká intenzivní sportovní trénink a potřebujete tělu dodat dostatek energie, ať již během aktivity nebo jako podporu regenerace po náročném tréninku, tak doporučujeme naši novinku CARBODRINX. Tento obsahuje pestré zdroje sacharidů jak pro rychlou využitelnost, tak i pro pozvolné uvolňování energie.

Carbodrinx je pro sportovce jedinečný také díky přidaným antioxidantům vitamínům C, E, vitamínům skupiny B a aminokyselinám L-arginine a L-glutamine.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena