Half Triatlon | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Half Triatlon

Half Triatlon

Datum: 18.5. 2020

Připravili jsme pro vás tréninkovou příkladovou trasu, která je určena pro všechny začátečníky i mírně pokročilé závodníky. Kromě správného protažení před tréninkem a nadšení pro samotný triatlon je důležité správně rozprostřít síly. Aby jste udrželi energii a podpořili výkon, vypracovali jsme pro vás produktový balíček šitý na míru. Jak ho správně využít?

Pitný režim

Isodrinx: Nejdůležitější pro sportovce je doplňovat tekutiny. Náš Isodrinx si rozmíchejte ve vodě a popíjejte po menších doušcích po celou dobu tréninku nebo závodu. Udržíte správnou hydrataci organismu a také potřebné minerální látky. V balíčku máte 5 samostatných dávek, které si můžete nachystat předem do bidonu. Pokud bude extrémní teplo, doporučujeme dokoupit další balení Isodrinx 5x35g.


Před tréninkem 

Endurosnack gel: Cca 20 minut před plaváním si dejte náš gel. Díky němu doplníte všechny potřebné látky před náročnou aktivitou jako je 1,9 km ve vodě. Kromě pomalu vstřebatelných sacharidů obsahuje i BCAA a taurin. Funguje i při vysokých tepových frekvencích. 

  

Během tréninku - plavání

Carbosnack gel: Po náročném plavání doporučujeme doplnit pitný režim prostřednictvím Isodrinxu a přidat náš další gel, který obsahuje rychlé sacharidy, a tím vás nakopne před 90 km jízdou na kole. Navíc je rychle stravitelný a nemusíte se zdržovat pevnou stravou při převlékání do dresu. 


Během tréninku - kolo 

Endurance bar: Kromě hydratace vodou a Isodrinxem, doporučujeme na celou jízdu doplňovat energii tyčinkou Endurance Bar. Důvodem je především to, že díky ní přijímáte do těla sacharidy s postupným uvolňováním, obohaceny o BCAA, vitamíny, a také dobře stravitelnou formu bílkoviny (WPC). Doporučujeme jíst postupně a zapíjet.

Carbosnack gel a Magneslife: V poslední etapě jízdy doporučujeme opět zařadit rychlé sacharidy ve formě gelu, které vás připraví na půlmaraton. Často se také stává (hlavně ve velkém vedru), že při závodě nebo tréninku dostanete křeče. Magneslife je pohotovostní shot, který funguje téměř okamžitě. Často jej sportovci využívají také při pocitu malátnosti, bolestech hlavy a podobných problémech, které vás na tak dlouhém závodě mohou potkat. Mějte jeden shot při sobě. 


Během tréninku - běh 

Carbosnack gel: V tuto chvíli už toho máte za sebou docela dost, proto jsme pro běh zvolili Carbosnack gely v kombinaci s Isodrinxem. Časové odstupy od jednotlivých gelů necháme na vás, ale je dobré si to rozvrhnout tak, abyste před cílem neztratili energii. Naše doporučení je cca po 30  - 40 minutách podle vaši výkonnosti. 


Po tréninku

Regener: Po tak náročné trati jako je střední triatlon, kdy jste 4 - 6 hodin vysoce aktivní, je nutné dodat tělu všechny živiny, které jste vyčerpali a zregenerovat. Pro tento případ jsme vyvinuli mezinárodně uznávaný produkt Regener. Obsahuje minerály a vitamíny, které doplníte a pomůžete tělu dostat se do rovnováhy. Regener doporučujeme konzumovat pomalu a postupně vypít v průběhu cca 20 minut.Seznam produktů

REGENER

REGENER

Mimořádně účinná kombinace sacharidů, aminokyselin, vitamínů a minerálů, speciálně...

350

304 bez DPH

MAGNESLIFE

MAGNESLIFE

Magneslife v sobě kombinuje synergické působení hořčíku a vitamínu B6. Tyto...

280

243 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

Profesionální sportovní nápoj s elektrolyty v sypké formě, který zajistí kvalitní...

249

217 bez DPH

ENDUROSNACK sáček

ENDUROSNACK sáček

Energetický gel s postupným uvolňováním energie představuje ideální zdroj energie...

50

43 bez DPHSeznam produktů