Jak se zlepšit v běhu na 5 a 10 km | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jak se zlepšit v běhu na 5 a 10 km

Jak se zlepšit v běhu na 5 a 10 km

Datum: 23.7.2019

Nutrend společně s partnerem Night Run vytvořil jednoduchý "poradník", díky kterému se můžete zlepšit v běhu na 5 a 10 km.

Zkuste se držet jednoduchých a praktických rad našeho produktového manažera Michala Tůčka. Uvidíte, že se poběží daleko lépe, jak při tréninku, tak i při závodě. Získáte více energie a můžete si zlepšit vaše osobní maxima.
  
Poradník je rozdělen na městskou trasu 5 km a 10 km. Převýšení by mělo být minimální. Ideální pro běhy v parku, na stezkách nebo přímo ve městě.
  
Je to výborná příprava na Night Run do Mostu, Prahy, Českých Budějovic nebo do Olomouce.
  
Pitný režim

Isodrinx: Nejdůležitější pro běžce je doplňovat tekutiny. Náš Isodrinx si rozmíchejte ve vodě a popíjejte po menších doušcích po celou dobu závodu. Udržíte správnou hydrataci organismu a také potřebné minerální látky.

10 km:

Před závodem
Endurosnack gel: Dejte si cca 20 minut před závodem půl sáčku gelu, který skvěle chutná, a především vás připraví na aktivitu. Hlavní složkou je Palatinose, což pro vás znamená, že získaná energie z gelu se do těla uvolňuje postupně.

VO2 Boost: K energetickému gelu se před výkonem skvěle hodí VO2 BOOST. Cca 45 minut před startem si dejte 2 tablety. Díky nim celý Night Run lépe udýcháte, a tím zlepšíte váš výkon. Kyslík je pro běžce jedna z nejdůležitějších věcí :-D

Během závodu
Endurosnack gel: V půlce závodu využijte zbytek Endurosnack gelu. Dodá vám další energii pro kilometry, které ještě zbývají.

Carbosnack gel: Pokud Vám nebude stačit Endurosnack gel, máme na stánku Nutrend k dispozici Carbosnack gel, který obsahuje rychlou energii. Když už cítíte tzv. "těžké nohy", třeba 2 km před koncem, gel vám pomůže překonat krizi.

Magneslife: Často se stává (hlavně ve velkém vedru), že při závodě dostanete křeče. Magneslife je pohotovostní shot, který funguje téměř okamžitě. Často jej sportovci využívají také při pocitu malátnosti, bolestech hlavy a podobných problémech, které vás mohou potkat i před závodem. Proto doporučujeme dát si jeden shot i ráno před tím, než pojedete na Night Run.

Po závodě
Regener: Abyste mohli ráno po závodě bez problému fungovat a užít si neděli, připravili jsme pro vás produkt, který je to nejlepší, co si můžete dát na regeneraci ihned po zátěži. Obsahuje minerály a vitamíny, které doplníte a pomůžete tělu dostat se do rovnováhy. Regener doporučujeme konzumovat pomalu a postupně vypít v průběhu cca 20 minut.


5 km:

Před závodem
Gutar Energy Shot: Jeden shot vám pomůže zkoncentrovat se na závod. Na startu budete připravení a soustředění. Obsahuje extrakt z Guarany a zeleného čaje. Výhoda je, že neobsahuje cukr. Doporučujeme vypít cca 30 minut před startem.

Během závodu
Carbonex: Během závodu může dojít ke krizi a vy v tu chvíli potřebujete něco, co rychle zafunguje. Kromě energetických gelů nabízíme i rozpustné tablety, které dodají energii za pár minut. Velká výhoda je rychlá vstřebatelnost a praktičnost. Každá tableta je zvlášť zabalena.

Po závodě
Magneslife Active Drink: Jeden drink po závodě vám doplní minerály v těle, doplní tekutiny a pomůže při regeneraci svalů. Je vytvořen jako regenerační nápoj pro kratší tratě do 60 minut.

Seznam produktů

REGENER

REGENER

od 297

258 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

od 207

180 bez DPH

CARBONEX

CARBONEX

od 99

86 bez DPH