Jak se zlepšit v běhu na 5 a 10 km | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jak se zlepšit v běhu na 5 a 10 km

Jak se zlepšit v běhu na 5 a 10 km

Datum: 23.7.2019

Nutrend společně s partnerem Night Run vytvořil jednoduchý "poradník", díky kterému se můžete zlepšit v běhu na 5 a 10 km.

Zkuste se držet jednoduchých a praktických rad našeho produktového manažera Michala Tůčka. Uvidíte, že se poběží daleko lépe, jak při tréninku, tak i při závodě. Získáte více energie a můžete si zlepšit vaše osobní maxima.
  
Poradník je rozdělen na městskou trasu 5 km a 10 km. Převýšení by mělo být minimální. Ideální pro běhy v parku, na stezkách nebo přímo ve městě.
  
Je to výborná příprava na Night Run do Mostu, Prahy, Českých Budějovic nebo do Olomouce.
  
Pitný režim

Isodrinx: Nejdůležitější pro běžce je doplňovat tekutiny. Náš Isodrinx si rozmíchejte ve vodě a popíjejte po menších doušcích po celou dobu závodu. Udržíte správnou hydrataci organismu a také potřebné minerální látky.

10 km:

Před závodem
Endurosnack gel: Dejte si cca 20 minut před závodem půl sáčku gelu, který skvěle chutná, a především vás připraví na aktivitu. Hlavní složkou je Palatinose, což pro vás znamená, že získaná energie z gelu se do těla uvolňuje postupně.

VO2 Boost: K energetickému gelu se před výkonem skvěle hodí VO2 BOOST. Cca 45 minut před startem si dejte 2 tablety. Díky nim celý Night Run lépe udýcháte, a tím zlepšíte váš výkon. Kyslík je pro běžce jedna z nejdůležitějších věcí :-D

Během závodu
Endurosnack gel: V půlce závodu využijte zbytek Endurosnack gelu. Dodá vám další energii pro kilometry, které ještě zbývají.

Carbosnack gel: Pokud Vám nebude stačit Endurosnack gel, máme na stánku Nutrend k dispozici Carbosnack gel, který obsahuje rychlou energii. Když už cítíte tzv. "těžké nohy", třeba 2 km před koncem, gel vám pomůže překonat krizi.

Magneslife: Často se stává (hlavně ve velkém vedru), že při závodě dostanete křeče. Magneslife je pohotovostní shot, který funguje téměř okamžitě. Často jej sportovci využívají také při pocitu malátnosti, bolestech hlavy a podobných problémech, které vás mohou potkat i před závodem. Proto doporučujeme dát si jeden shot i ráno před tím, než pojedete na Night Run.

Po závodě
Regener: Abyste mohli ráno po závodě bez problému fungovat a užít si neděli, připravili jsme pro vás produkt, který je to nejlepší, co si můžete dát na regeneraci ihned po zátěži. Obsahuje minerály a vitamíny, které doplníte a pomůžete tělu dostat se do rovnováhy. Regener doporučujeme konzumovat pomalu a postupně vypít v průběhu cca 20 minut.


5 km:

Před závodem
Gutar Energy Shot: Jeden shot vám pomůže zkoncentrovat se na závod. Na startu budete připravení a soustředění. Obsahuje extrakt z Guarany a zeleného čaje. Výhoda je, že neobsahuje cukr. Doporučujeme vypít cca 30 minut před startem.

Během závodu
Carbonex: Během závodu může dojít ke krizi a vy v tu chvíli potřebujete něco, co rychle zafunguje. Kromě energetických gelů nabízíme i rozpustné tablety, které dodají energii za pár minut. Velká výhoda je rychlá vstřebatelnost a praktičnost. Každá tableta je zvlášť zabalena.

Po závodě
Magneslife Active Drink: Jeden drink po závodě vám doplní minerály v těle, doplní tekutiny a pomůže při regeneraci svalů. Je vytvořen jako regenerační nápoj pro kratší tratě do 60 minut.

Seznam produktů